► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč! / DOPRAVA ZDARMA při platbě předem u vybraných produktů! Víc o dopravě.
► Zakázkovou výrobu nelze urychlit. Prosím, sledujte dobu možného odeslání uvedenou u každého produktu. Děkujeme!

BOHÉMA - matrace s kokosovým vláknem a Aloe Vera potahem 90 x 200 cm


vlastnosti

tuhost doporučená
nosnost
snímatelný
potah
celková
výška
záruka Profilace
střední + nejtvrdší 140 kg ano, dělitelný 22 cm 4 roky s profilací - 7 zón

materál

materál ložní plochy materál jádra materál potahu
PUR + PUR PUR s Aloe Vera

Popis

Matrace Bohéma je vysoká partnerská matrace s VISCO pěnou v pánevní oblasti a výztuhou z 100% přírodních kokosových vláken. Na výběr máte dvě provedení tuhosti díky možnosti zvolit si tuhost jádra matrace. Robustní matrace s oboustrannou anatomickou profilací, rozdílnou tuhostí stran a pratelným potahem s výtažky Aloe Vera je ideálním řešením pro dorost, dospělé a seniory.

Vyberte si tuhost své matrace:

  • BOHÉMA SOFT: Oranžová stabilizační vrstva, doporučujeme pro milovníky středně tuhého poležení. Tuhost mezivrstvy je 8 z 10.
  • BOHÉMA HARD: Žlutá stabilizační vrstva, doporučujeme pro ty, kteří chtějí stabilitu a  vyššítuhost. Tuhost mezivrstvy je 9,5 z 10.

Vyberte si svou stranu:

Tužší strana (skládaná z více typů pěn): nabízí kombinaci pěti tuhostních zón s profilací o sedmi zónach pro relaxaci, komfort a oporu páteře. VISCO pěna (modrá) v PÁNEVNÍ ZÓNĚ optimalizuje tuhost a ulehčuje kloubům a celému pohybovému aparátu. Odolné pěny Flexifoam® střední až vysoké objemové hustoty jsou zárukou stability, životnosti, přirozené tuhosti a podpory těla při všech režimech spánku. V oblasti ramen jsou umístěné navyše bloky měkčí (červené pěny), aby jste se nebudili s otlačenými rameny. Tvrdá strana matrace.

Stabilizační mezivrstva (o vámi zvolené tuhosti) a kokosová vrstva sestávající z 100% přírodního vlákna, pojená latexovým mlékem, zajišťují odolnost, přirozenou tuhost a podpírají tělo. Matraci lze mechanicky polohovat.

Měkčí strana (bílá): je vybavena rovněž profilací (7 zón) pro uvolnění svalstva. Střední tuhost. Tuhost 7 z 10.

Potah Aloe Vera: s přírodními extrakty, vzdušný, pratelný na 60°C, prošívaný (pro delší životnost), s klimatizační vrstvou dutého vlákna (muže nepřehřívá, ženy nechladí, dýchá a odvádí vlhkost). Vhodné pro alergiky a osoby se zvýšenou potivostí.

Výška matrace cca 22 cm | maximální doporučená nosnost do 140 kg

Doporučené uložení na lamelový rošt | záruka 4 roky | testováno 60.000x

DreamLux

Výrobce: DreamLux

Řada: DreamLux Nová řada


Oboustranná matrace s línou pěnou v pánevní zóne a měkčími zónami v oblasti ramen vám dává na výběr tvrdou, nebo měkčí, středně tvrdou stranu. Navyše si můžete zvolit tuhost jádra matrace a tak zvolit měkčí, nebo tvrdší variantu. Kokosové vlákno zajišťuje oporu a odolnost.

90 x 200 cm

na objednávku, odesíláme do 15 pracovních dnů

4 698 Kč

Tento produkt si již zakoupilo 2 zákazníků.

BOHÉMA - matrace s kokosovým vláknem a Aloe Vera potahem – další varianty


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt