U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

COLOR VISCO WELLNESS - měkčí matrace s 3D profilací 120 x 200 cm

50%
COLOR VISCO WELLNESS - měkčí matrace s 3D profilací 120 x 200 cm


COLOR VISCO WELLNESS - měkčí matrace s 3D profilací 120 x 200 cm

vlastnosti

tuhost doporučená
nosnost
snímatelný
potah
celková
výška
záruka Účel
měkčí 130 kg ano, dělitelný 20 cm 5 let pohybové problémy

materiál

materiál ložní plochy materiál jádra materiál potahu
paměťová pěna studená pěna antistatická funkce

Popis

Matrace výjimečná tím, že paměťovou pěnu si můžete vychutnávat na obou stranách. Jemný rozdíl v tuhosti paměťových stran je ideální volba pro každého, kdo si rád vychutnává pohodlí. Matrace je profilovaná do sedmi zón.

Pratelný potah s klimatizačními vrstvami dutého vlákna zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. S funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Spolu s jemnou masážní profilací jádra zajišťuje odvětrání vlhkosti z matrace. Dvojdílná konstrukce umožňuje prát potah postupně, zatím co perete a sušíte jednu polovinu, druhá může stále chránit matraci. Pratelný na 60 °C.

Měkčí strana matrace: paměťová strana nižší tuhosti poskytne pohodlí a odlehčení pohybového ústrojí. Odlehčuje klouby a uvolňuje svaly.

O něco tužší strana: tužší paměťová pěna.

Obě strany jsou vybaveny 3D Rainbow profilací. Slisováním různých druhů pěn a následným prořezem vznikají různě-barevné ostrůvky, které umožňují dokonalé přizpůsobení tvarům lidského těla. Masážní profilace podpoří celkové uvolnění.

Elastické jádro ze vzdušných pěn: ortopedické 7-zónové jádro s odolnou studenou pěnou je dokonale přizpůsobivé a poddajné. Objemové hmotnosti pěn 25 - 50 kg/m3 pro odolnost. Matrace poskytuje potřebnou oporu - napomáhá udržet páteř v optimální poloze. Elastické vlastnosti matrace oceníte také při použití s polohovacími rošty.

  • Výška matrace: 20 cm
  • Záruka na jádro matrace: 5 let
  • Doporučená max. nosnost: 130 kg
  • Mechanicky testováno: 80 000x
  • Zdravotně nezávadné materiály + eko lepení na vodní bázi.
Slumberland

Výrobce: Slumberland


Partnerská matrace s ložnou plochou vyrobenou nejnovější technologií 3D Rainbow Technology ve snímatelném potahu s možností praní na 60 stupňů Celsia.

Litujeme, ale tento produkt nelze zakoupit.

COLOR VISCO WELLNESS - měkčí matrace s 3D profilací – další varianty


Zeptejte se


Tomko

  • rozměry a tvar sedí
  • paměťová pěna vypadá jinak...

V popisu je napsáno, že je matrace měkčí a že je s paměťové pěny. K paměťové pěně to má daleko a měká taky zrovna není. Rozdíl mezi tzv. měkčí a tvrdší stranou je nepoznatelný.


Ohodnoťte tento produkt