U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

Dětská vlněná přikrývka BESKY GRUNT 90 x 130 cm - plněná ovčí vlnou

Dětská vlněná přikrývka BESKY GRUNT 90 x 130 cm - plněná ovčí vlnou


Dětská vlněná přikrývka BESKY GRUNT 90 x 130 cm - plněná ovčí vlnou

vlastnosti

materiál hřejivost typ
potahu
Účel
s ovčí vlnou střední bavlna dětské lůžkoviny

Popis

Přikrývka z ovčí vlny v bavlněném potahu vyniká svou hřejivostí a je čistě z přírodních materiálů. Tyto vlněné přikrývky pro děti prošly dlouhým vývojem a s náplní 400 g té nejlepší ovčí vlny všité do speciálně změkčené povrchové látky v dětském rozměru 90×130 cm jsou teplé i vzdušné právě tak akorát. To nejlepší pro naše nejmenší! 

 • Přikrývky mají povrchový materiál, který je utkán z nejjemnějších přízí, díky které je nádherně lehounká. Přikrývky jsou velice splývavé a vzdušné, polštáře nádherně hladivé na dotek. Povrchová látka je v bílé barvě.
   
 •  Tato univerzální dětská přikrývka Besky Grunt má náplň pouze 400 gramů pečlivě vyprané mykané ovčí vlny z lokálních zdrojů. Díky tomu je ideálně vzdušná i lehká a má velkorysý teplotní komfort 17–30°C.
 • Údržba: Deky a přikrývky z ovčího rouna doporučuje výrobce často větrat na čerstvém vzduchu, ideální je přímo vlhkémlhavé počasí. Vlna nasaje vlhkost, zvýší svůj objem a poté stačí přikrývky jen vyprášit.
   
 • Menší znečištění můžete velmi opatrně zaprat ručně ve vlažné vodě při konstantní teplotě do 25 °C. Do lázně přidejte prací prostředek s obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. Lůžkoviny se neždímají, jen je lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze. Nesušte na přímém zdroji tepla a ani nevystavujte přímému slunečnímu záření.
   
 • V případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechejte odstranění profesionální čistírně.

Besky

Výrobce: Besky


To nejlepší pro naše nejmenší! Dětská vlněná přikrývka o rozměru 90 x 130 cm plněná mykanou ovčí vlnou bez dalších příměsí.

90 x 130 cm

na objednávku, odesíláme do 18 prac. dnů

2 440 Kč

Tento produkt si již zakoupilo 2 zákazníků.

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt