U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.


Hrajte s námi, pět odpovědí odměníme!

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat


Hurá, deme na to!Je vyvětráno, zavíráte okno. Unavení po dlouhém a náročném dnu se ukládáte do své postele, přikryjete se načechranou peřinou a hlavu uložíte na svůj oblíbený polštář. Možná vedle někoho, možná sami, podstatné však je, že spánek je pro nás krajinou zapomnění, kde nabereme nových sil, kde dorovnáváme to všechno, oč nás obral předešlý den.

A tak to jde den za dnem, celý rok, rok za rokem... Je to cyklus, na který se můžeme spolehnout. Beze spánku bychom vydrželi zdraví jenom krátce. Naši předkové spali na prknech, na zemi, slámě, moc si nad tím hlavu nelámali... Dnes je kolem spánku celá věda. A taky kolem vybavení ložnice, či vůbec interiéru. Naše myšlenky se upírají na celkem jiné věci než kdysi. Spánek ale zůstal a je stále stejně důležitý.

Více k tomuto tématu se dozvíte v našich článcích o spaní, kde najdete i nápovědu k soutěžní otázce. Pěti odpovědím je určený výherní kupon se slevou 5 % na nákup zboží z naší nabídky. V široké nabídce u nás najdete nádherné čalouněné postele i postele z masivu, matrace z různých materiálů, matracové chrániče a toppery, přikrývky, polštáře a doplňky do interiéru. Vybrat si je z čeho, tak neváhejte! A tady je slíbená soutěžní otázka:

"Jak zatočit s nespavostí a jak rychle usnout a lépe spát?" Plus nám napište jeden tip, který zabírá u vás, když se vám nedaří právě usnout.

Své odpovědi nám pište na info@dreamlux.cz a pět jich bude odměněno. Soutěž trvá do 20. května 2020. Vítěze uveřejníme právě na této stránce i s jejich tipem k usínání. Rovněž jim odepíšeme na email, takže se nemusíte obávat, že byste svou výhru propásli.

Těšíme se na vaše odpovědi a postřehy!

9.6. 2020 Vaše odpovědi nás nezklamaly!

Jsme rádi, že jste si našli čas se zamyslet a začíst. Kromě všeobecně platných tipů k usínaní z našeho článku, uvádíme i vaše recepty na rychlé usínání s jmény výherců.

V našem článku "Nespavost - tipy jak s ní zatočit" jsme psali, že dobrému usínání napomáhá:

1. Životospráva a relaxace
2. Ložnice a postel – místo určené jenom pro spaní
3. Bylinky umí zázraky

A tady jsou jména našich výherců i s jejich zajímavými tipy, kterým zasíláme kód na 5 % slevu na nákup!

Jan Polčák a Lenka Polčáková z Rýmařova: "Mým zaručeným uspávadlem je únava, což ovšem neznamená, že musím každý den poštípat hromadu dříví nebo vykopat studnu :-) Ale určitě musím mít v ložnici chladněji, klid a tmu." / " Ticho, hudba a manžel vedle."

Marie Dohnálková z Hradce Králové: " ...soustředit se a hlídat myšlenky. Pomyslně si představím černou tabuli, u ní křídu a suchý hadr. Na tabuli namaluji velký kruh a do něj velké číslo 100. Pak vezmu hadr a pomalu mažu. Musím dávat velký pozor, abych nesmázla kousek kruhu. Mám..... a napíši č. 99 a opakuji mazání čísla, které se téměř dotýká kruhu. Musím pomalu a opatrně. Pak přijde na řadu č.98, dále 97 a pořád a pořád. A pokud mysl "neuteče" ke svým myšlenkám, tak zjistíte, že je to tak "blbý", že z toho radši usnete."

Jindřiška Loučková: " Pokud zrovna nesloužím noční  :-))) ,tak si užívám své  prostorné  postele, u otevřeného okna, pod kterým mi po celý rok zurčí malý  potůček se splávkem.....to je panečku  ukolébavka..."

Marie Kocourková: "fyzicky se unavit: jít si večer zaběhat nebo doma si zacvičit ."

Nikol Nagová: "Osvedčilo sa mi vypiť harmanček - čajík pred spaním a levanduľový vankúš mi pomáha pri potlačení nespavosti a vôbec levanduľa je vynikajúca bylinka proti nespavosti a migréne."

A taky jsme sem zařadili i šestého výherce - paní Jiřinu se starým dobrým osvědčeným tipem:

Jiřina Weissová: "vypnout hlavu a soustředit se na dech. Ani k tomu nepočítat, prostě se jen soustředit na to, aby člověk pomalu dýchal..."

Přejeme všem výhercům i dalším čtenářům hodně zdravého spánku, posilujících snů a mnoho krásných rán!Nejnovější články v kategorii: Co by vás mohlo zajímat

Výběr polštáře je pro kvalitní spánek důležitý

Výběr polštáře je pro kvalitní spánek důležitý

Kategorie: Výběr matrace

Při výběru vhodného polštáře byste měli zohlednit několik aspektů. Polohu, ve které nejčastěji spíte, velikost, tvar polštáře a případné zdravotní problémy.

Číst více
Záruka 10 let na matraci? Chci vědet víc!

Záruka 10 let na matraci? Chci vědet víc!

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat

Výrobci produktů z naší nabídky patří k světovým lídrům a průkopníkům v oblasti zdravého spánku, a proto dokážou na některé produkty poskytnout záruku až 10 let. A to vše bez dodatečných poplatků.

Číst více

Jak prodloužit životnost matrace

Jak prodloužit životnost matrace

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat

Koupili jsme si novou matraci a chcete, aby vám vydržela co nejdéle? Jak o matraci pečovat a prodloužit tím její životnost? Poradíme vám.
Číst více