► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč!

► DOPRAVA ZDARMA při platbě předem pro značky Tropico a Ahorn! Víc o dopravě tu.

Víc o termínech dodání.

Vlněná přikrývka BESKY GRUNT 135 x 200 cm - plněná mykanou ovčí vlnou LEHKÁ (váha výplně 0,8 kg)

Vlněná přikrývka BESKY GRUNT 135 x 200 cm - plněná mykanou ovčí vlnou LEHKÁ (váha výplně 0,8 kg)


Vlněná přikrývka BESKY GRUNT 135 x 200 cm - plněná mykanou ovčí vlnou LEHKÁ (váha výplně 0,8 kg)

vlastnosti

materiál hřejivost typ
potahu
s ovčí vlnou letní bavlna

Popis

Přikrývka z ovčí vlny v bavlněném potahu vyniká svou hřejivostí,  zimomřivějším  osobám je určena větší váha výplně. Výplň si můžete zvolit ve třech váhách podle svého uvážení.

 • Přikrývky mají povrchový materiál, který je utkán z nejjemnějších přízí, díky které je nádherně lehounká. Přikrývky jsou velice splývavé a vzdušné, polštáře nádherně hladivé na dotek. Povrchová látka je v bílé barvě.
   
 • Výplň tvoří mykaná ovčí vlna. Na výběr máte ve třech váhách podle svého uvážení a potřeb:
   
  • Teplá vlněná přikrývka (váha výplně 1,8 kg) -  nejteplejší vlněná přikrývka Besky Grunt těží z výjimečných vlastností ovčí vlny, která v zimě hřeje, ale zároveň vždy odvádí vlhkost od těla. Teplotní komfort 12–23°C.
    
  • Celoroční vlněná přikrývka (váha výplně 1,3 kg) - nejoblíbenější celoroční přikrývka Besky Grunt vytváří úžasné pohodlí kombinací výběrové beskydské vlny a speciálně měkčené povrchové látky. Střední náplň a běžný rozměr vyhoví potřebám většiny lidí. Kryje celé tělo a zároveň odvádí nadbytečnou vlhkost i horko od těla, čímž vytváří nezaměnitelný pocit pohodlného pelíšku. Teplotní komfort 14 – 25 °C.
    
  • Lehká vlněná přikrývka (váha výplně 0,8 kg) - odlehčená celoroční přikrývka Besky Grunt vhodná příjemná jak v horkém létě tak i ve vytopené zimní ložnici. Náplň o snížené hmotnosti 800 g té nejlepší beskydské ovčí vlny, všité do měkčené povrchové látky v běžném rozměru dokonale vyhoví každému, kdo spí nerad pod tlustou peřinou. Teplotní komfort 17 – 30 °C.
    
 • Údržba: Deky a přikrývky z ovčího rouna doporučuje výrobce často větrat na čerstvém vzduchu, ideální je přímo vlhkémlhavé počasí. Vlna nasaje vlhkost, zvýší svůj objem a poté stačí přikrývky jen vyprášit.
   
 • Menší znečištění můžete velmi opatrně zaprat ručně ve vlažné vodě při konstantní teplotě do 25 °C. Do lázně přidejte prací prostředek s obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. Lůžkoviny se neždímají, jen je lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze. Nesušte na přímém zdroji tepla a ani nevystavujte přímému slunečnímu záření.
   
 • V případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechejte odstranění profesionální čistírně.

Nevyhovuje vám zvolená varianta výrobku? Podívejte se, jaké jsou možnosti u výrobku Vlněná přikrývka BESKY GRUNT 135 x 200 cm - plněná mykanou ovčí vlnou a třeba si vyberete jinou. Stačí si rozkliknout další přes tlačítko "Zobrazit všechny varianty".
Besky

Výrobce: Besky


Prošívaná vlněná přikrývka o rozměru 135 x 200 cm plněná mykanou ovčí vlnou bez dalších příměsí. Volitelná váha vnitřní náplně dle Vašich preferencí - 0,8 kg, 1,3 kg nebo 1,8 kg.

LEHKÁ (váha výplně 0,8 kg) 135 x 200 cm

na objednávku, odesíláme do 18 prac. dnů

3 640 Kč

Tento produkt si již zakoupilo 20 zákazníků.
Přírodní materiály

Přírodní materiály

Prodloužená vlněná přikrývka BESKY GRUNT 135 x 220 cm - plněná ovčí vlnou

Prodloužená vlněná přikrývka BESKY GRUNT 135 x 220 cm - plněná ovčí vlnou CELOROČNÍ (váha výplně 1,4 kg)
Prodloužená vlněná přikrývka o rozměru 135 x 220 cm plněná mykanou ovčí vlnou bez dalších příměsí. Volitelná váha vnitřní náplně dle Vašich preferencí - 0,9 kg nebo 1,4 kg.

4 040 Kč

do 18 prac. dnů

Prohlédnout

Dvoulůžková přikrývka BESKY GRUNT - plněná ovčí vlnou

Dvoulůžková přikrývka BESKY GRUNT - plněná ovčí vlnou 200 x 220 cm
Prošívaná vlněná přikrývka o rozměru 220 x 200 cm plněná mykanou ovčí vlnou bez dalších příměsí. Váha výplně 2,1 kg nebo 2,5 kg.

7 240 Kč

do 18 prac. dnů

Prohlédnout

Kombinovaný polštář BESKY GRUNT - s ovčí vlnou

Kombinovaný polštář BESKY GRUNT - s ovčí vlnou
Velký kombinovaný polštář ušitý ze dvou samostatných polštářů: vnější 90 x 70 cm s ovčí vlnou a vnitřní 70 x 50 cm plněný načechranou vlnou.

2 840 Kč

do 18 prac. dnů

Prohlédnout

Velký zdravotní polštář BESKY GRUNT - plněný ovčí vlnou

Velký zdravotní polštář BESKY GRUNT - plněný ovčí vlnou
Anatomicky tvarovaný polštář o rozměru 90 x 70 cm plněný mykanou ovčí vlnou bez dalších příměsí. Hmotnost vnitřní náplně je 1,0 kg.

1 940 Kč

do 18 prac. dnů

Prohlédnout

Velký vlněný polštář BESKY GRUNT - plněný ovčí vlnou

Velký vlněný polštář BESKY GRUNT - plněný ovčí vlnou
Velký vlněný polštář 90 x 70 cm v bavlněném potahu, plněný čistou mykanou ovčí vlnou.

1 899 Kč

do 18 prac. dnů

Prohlédnout

Zeptejte se


Andrea M.

 • Velká spokojenost, teplotní komfort. Máme v ložnici 21-23 a lehká verze je dostačující, bylo by pod ní fajn i při nižší teplotě, jsem zvědavá, jak to bude, až teplota v místnosti poroste :)
 • Je hlučnější než duté vlákno :D šustí, ale už jsme si tak zvykli, že to ani ničemu nevadí.


Ohodnoťte tento produkt