► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč!

► DOPRAVA ZDARMA při platbě předem pro značky Tropico a Ahorn! Víc o dopravě tu.

Víc o termínech dodání.

Set IDEAL - POSTEL + MATRACE + ROŠT

16%
Set IDEAL - POSTEL + MATRACE + ROŠT


Set IDEAL - POSTEL + MATRACE + ROŠT

vlastnosti

materiál
dřevěná spárovka

Popis

Představujeme Vám Set IDEAL pozestávajíci z masivní bukové postele, lamelových roštů a obojstranné matrace. Tedy kompletní kombinace do Vaši ložnice ve výborné kvalitě za skvělou cenu.

  • Postel Vento o rozměru 180 x 200 cm je vyrobena z bukového masivu s tloušťkou 25 mm. Výška boku postele je 45,5 cm. Postel disponuje unikátním tvarovým spojem mezi dílci, díky kterému spára neprosvítá. Dále máte možnost si nastavit výšku lehací plochy podle Vašich potřeb. Povrch postele je upraven transparetním lakem.
     
  • Matrace Tanza je oboustranná s možností volby měkčí a tužší strany. Matrace o výšce 16 cm a nosností 100 kg je z kvalitní PUR pěny. Prořez jádra podporuje provětrání matrace.  Matrace má snímatelný a pratelný potah. Matrace je dodávaná ve dvou kusech o rozměru 90 x 200 cm.
     
  • Lamelový rošt Primaflex obsahují 28 lamel uložených v pružných pouzdrech. Plocha lůžka je členěna do 3 anatomických zón. Posuvnými objímkami lze nastavit tuhost v bederní oblasti. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Nostnost roštů je 120 kg. Rošty jsou dodávané ve dvou kusech o rozměru 90 x 200 cm.
     
  • K posteli lze dokoupit úložný prostor pod postel, který je volně zasunutý pod postelí. Na postel je možné zavěsit noční stolek v podobě v podobě police nebo jednozásuvky.
Ahorn

Výrobce: Ahorn

Řada: Postel Vento


Set IDEAL pozestává z masivní bukové postele Vento, lamelových roštů a obojstranné matrace. Tedy kompletní kombinace do Vaši ložnice ve výborné kvalitě za skvělou cenu.

Set IDEAL - POSTEL + MATRACE + ROŠT 180 x 200 cm

na objednávku, odesíláme do 20 pracovních dnů

19 320 Kč

23 062 Kč

Tento produkt si již zakoupilo 1 zákazníků.
28 lamel

28 lamel

3 anatomické zóny

3 anatomické zóny

Vynikající poměr kvality a ceny

Vynikající poměr kvality a ceny


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt