► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč!

► DOPRAVA ZDARMA při platbě předem pro značky Tropico a Ahorn! Víc o dopravě tu.

Víc o termínech dodání.

Set postel LORANO + matrace + rošt

23%
Set postel LORANO + matrace + rošt


Set postel LORANO + matrace + rošt

vlastnosti

materiál
38 mm lamino

Popis

Představujeme Vám Set LORANO pozestávající z moderní postele, lamelových roštů a oboustranních matrací. Tedy kompletní kombinace do Vaši ložnice ve výborné kvalitě za skvělou cenu.

 • Postel Lorano v dekoru světlý dub o rozměru 180 x 200 cm je moderní postel s děleným čelem vnese do ložnice lehkost a eleganci. Výška boku postele 50,5 cm. Výšku lehací plochy si můžete upravit díky nastavitelnému kování. Tloušťka lamina 38 mm zabezpečuje stabilitu a pevnost konstrukce postele. K posteli lze dokoupit úložný prostor i noční stolky. Skutečné rozměry postele jsou širší a delší o 8 cm než vnitřní rozměry.
   
 • Matrace Delvia je oboustranná matrace z kvalitní PUR a pojené pěny. Pružná ramenní zóna zmírňuje otlačení ramen při spánku na boku. Snímatelný potah Astra. Výška 18 cm. K posteli jsu dodávany dva kusy o rozměru 90 x 200 cm.
   
 • ROŠT PRIMAFLEX s 28 lamelami uloženými v pružných pouzdrech člení plochu lůžka do 3 anatomických zón. Posuvnými objímkami lze nastavit tuhost v bederní oblasti. K posteli jsu dodávany dva kusy o rozměru 90 x 200 cm.
   
 • K posteli lze dokoupit úložný prostor pod postel a noční stolky.
   
 • V případě záujmu o jinou barvu dekoru nebo rozměr si můžete vybrat zde.
Ahorn

Výrobce: Ahorn

Řada: Lorano


Set LORANO pozestává z moderní lamino postele, lamelových roštů a 2 matrací. Tedy kompletní kombinace do Vaši ložnice ve výborné kvalitě za skvělou cenu.

Set postel LORANO + matrace + rošt 180 x 200 cm

na objednávku, odesíláme do 20 pracovních dnů

20 870 Kč

27 240 Kč

28 lamel

28 lamel

3 anatomické zóny

3 anatomické zóny

Vynikající poměr kvality a ceny

Vynikající poměr kvality a ceny


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt