U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.
Zakázková výroba postelí a roštů s dodáním do Vánoc již není možná. Termíny dodání atypických rozměrů a zakázkové výroby se prodlužují o vánoční svátky a dovolené, t.j. o cca týden až dva podle výrobce.
► Dodání do Vánoc platí pouze pro skladové položky a matrace Tropico, Materasso, Texpol a Ahorn!

Tempur® polštář BREEZE

Tempur® polštář BREEZE


Tempur® polštář BREEZE

vlastnosti

materiál snímatelný
potah
záruka
paměťová pěna ano 3 roky

Popis

Tempur Climate Material je druh paměťové pěny Tempur, která lépe odvětrává a tak zlepšuje mikroklima kolem hlavy, omezuje tak i pocení a díky svým vlastnostem poskytuje oporu krku a šíjovým svalům.

Polštář Tempur Breeze může nahradit klasický polštář o velikosti 70 x 50 cm. Výplň tvoří paměťová pěna Tempur, která byla vyvinuta původne pro kosmonauty, který byli vystaveni teplotním rozdílům a tlaku. Mezi ceněné vlastnosti viscoelascitní pěny Tempur tedy patří schopnost při doteku s vyšší teplotou povolit a tak tlak rozložit. Následně se při uvolnění vrací do původního tvaru. Své vlastnosti si uchovává po dlouhou dobu.

Polštář je hypoalergénní a antimikrobiálně ošetřený, aby předcházel vzniku a množení mikroorganismů. 

Potah lze snadno sejmou a prát na 60 °C. Je opatřen navíc ventilačními bokmi, které zajišťují spolu s výpĺní odvetrání vlhkosti a tepla. Je také certifikovaný podle norem Oeko-TEX 100, co znamená, že byl testovaný na přítomnost škodlivých látek a nepředstavuje žádné zdravotní riziko.

Tak jako ostatní Tempur polštáře má polštář kromě potahu jádro zapošité v separačním návleku, který prodlužuje životnost a usnadňuje manipulaci.

Polštář je dostupný ve třech tuhostech: měkký, středně tuhý a tuhý.

Tempur®

Výrobce: Tempur®


Polštář z paměťové pěny Tempur® Climate Material, v klasické velikosti 70 x 50 cm. Odvádí vlhkost a zlepšuje mikroklima spánku.

Tempur® polštář BREEZE 50 x 70 cm

Litujeme, ale tento produkt nelze zakoupit.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
14 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie