► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč! / DOPRAVA ZDARMA při platbě předem u vybraných produktů! Víc o dopravě.
Sledujte, prosím, dobu dodání u produktů! Produkty, které nejsou skladem, se vyrábí na objednávku a výrobu nelze urychlit.

VARION MOTOR EXTRA - motorový polohovací segmentový rošt 100 x 220 cm


Ahorn

Výrobce: Ahorn


Segmentový postelový rošt s motorovým polohováním se přizbůsobí každé postavě a vyhoví v každé situaci. Individuální nastavení pružnosti lehací plochy v oblasti ramen a beder.

100 x 220 cm

na objednávku, expedujeme do 2 týdnů

37 856 Kč

vlastnosti

doporučená
nosnost
výška
jádra
záruka Typ roštu
130 kg 12 cm / 23 cm s motorem 5 let polohovatelný motorový

Popis

Lehací plochu postelového roštu VARION Motor Extra tvoří výkyvné talíře, které podepírají tělo v každém bodu zvlášť, rovnoměrně reagují na zátěž a přizpůsobí se jakýmkoliv tělesným proporcím. Segmenty se pohybují ve všech směrech, rovnoměrně pruží na kraji i uprostřed lůžka.

Při segmentovém roštu Varion Motor Extra máte možnost polohování pomocí 2 motorů, které nezávisle polohují oblast hlavy a nohou. Navyše se při polohování zádové části rošt posunuje vzad k čelu postele, takže máte svůj noční stolek stále poruce.

Individuální regulace tuhosti talířů v ramenní a bederní oblasti vám umožňuje využít 2 stupně tuhosti. Tuhost si můžete v těchto oblastech kdykoliv upravit pomocí vstavaného systému.

Přídavná lišta na okrajích roštu rovnoměrně podpírá matraci i na okrajích při nohách a v horní části matrace. Zamezuje deformaci okrajů matrace a prodlužuje její životnost.

Dřevěný rám roštu je opatřen fólií: do roštu neproniká vlhkost, nevytváří se prostředí pro výskyt bakterií a plísní.

S polohovacím segmentovým roštem Varion HN máte možnost pohodlně číst, sledovat TV, uleví se vám při rýmě a nachlazení, možnost polohování usnadňuje i dýchání. Zvednutí nožní části přispívá k uvolnění unavených nohou a zlepšuje krevní oběh.

Pevná středová část zase zvyšuje pohodlí při sezení.

Segmentové postelové rošty vám nabízí nebývalý rozměr přizpůsobení se tvaru a poloze lidského těla. Postelový rošt Varion je vhodný pro pěnové a latexové matrace, kterým zaručuje dokonalé větrání. Při napolohovaném roštu není vhodné si sedat na zvednuté kraje matrace u nohou a hlavy!

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a o 5 cm kratší než je uvedený rozměr. Jedná se o běžný technologický postup, aby se rošt vešel do rámu jakékoli postele. Pro postel 90 x 200 cm tedy volte rozměr roštu také 90 x 200 cm. Rošt o této velikosti bude mít rozměry 89 x 195 cm.

Výška: 12 cm bez motoru, celková výška s motorem 23 cm

Max. nosnost: 130 kg

Záruka: 5 let

VARION - segmentový postelový rošt

Postelový rošt, který se přizbůsobí každé postavě. S možností individuálního nastavení pružnosti lehací plochy v oblasti ramen a beder.

9 680 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

VARION HN - polohovací segmentový postelový rošt

Segmentový postelový rošt, který se přizbůsobí každé postavě, s možností ručního polohování hlavy a nohou. Individuální nastavení pružnosti lehací plochy v oblasti ramen a beder.

10 760 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

VARION MOTOR EXTRA bezšňůrový - polohovací rošt do postele

Segmentový postelový rošt s motorovým polohováním na dálkové ovládání se přizbůsobí každé postavě a vyhoví v každé situaci. Individuální nastavení pružnosti lehací plochy v oblasti ramen a beder.

32 330 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

DUOSTAR MOTOR - lamelový postelový rošt s motorovým polohováním

Lamelový rošt s motorovým polohováním, s možností nastavení tuhosti v bederní části a změkčenou ramenní oblastí.

7 599 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

TRIOFLEX MOTOR EXTRA - motorový rošt s 39 lamelami

Nejpřizpůsobivější lamelový rošt s motorovým polohováním v zádové části a nohou. S 39 lamelami a ramenní kolébkou.

21 280 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt