► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč! / DOPRAVA ZDARMA při platbě předem u vybraných produktů! Víc o dopravě.
Sledujte, prosím, dobu dodání u produktů! Produkty, které nejsou skladem, se vyrábí na objednávku a výrobu nelze urychlit.

VLNĚNÁ DEKA oboustranná - přikrývka z ovčí vlnyvlastnosti

materiál hřejivost typ
potahu
s ovčí vlnou celoroční vlna

Popis

Prodyšné celoroční deky z ovčí vlny vhodné do chladných nocí.

Oboustranná varianta je celá z čisté vlny vetkávané do úpletu v přírodní barvě (z obou stran vlněný včes). Je zhotovena bez dalších povrchových materiálů, nabízí tak maximální využití blahodárného působení vlny na lidské tělo. Ve srovnání s jednostrannými výrobky je objemnější a hřejivější. Celková hmotnost deky činí 2,8 kg.

Díky jedinečným vlastnostem ovčí vlny jsou tyto vlněné deky vhodné pro celoroční použití. V zimě vynikají svou hřejivostí a vytvářejí tak příjemné prostřední pro spánek, v létě naopak odvádějí vlhkost od těla a ochlazují.  

Deky z ovčí vlny jsou zhotoveny bez dalších povrchových materiálů, přesto je není nutné povlékat.

Údržba:

Vlněné deky doporučujeme často větrat na čerstvém vzduchu, ideální je přímo vlhké, mlhavé počasí. Vlna nasaje vlhkost, zvýší svůj objem a poté stačí přikrývky jen vyprášit. Výrobky je vhodné občas vykartáčovat nebo vysát vysavačem (zvlášť před prvním použitím).

Tyto deky lze velmi jemně ručně vyprat ve vlažné vodě při konstantní teplotě do 30°C. Do lázně přidat prací prostředek s obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. Lůžkoviny neždímat, jen lehce vymačkat a nechat volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze. Nesušit na přímém zdroji tepla a ani nevystavovat přímému slunečnímu záření.

V případě silného znečištění přenechat odstranění profesionální čistírně.

Batex

Výrobce: Batex


Oboustranná celoroční deka (přikrývka) o rozměru 140 x 200 cm ze 100% přírodní ovčí vlny. Jsou určené pro přímý kontakt s pokožkou.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt