Volné pracovní místo: administrativní práce a zákaznícká linka (homeoffice)

Pracovní pozice již obsazena!

Jde o aktivní administrativní práci z domova / homeoffice vhodnou pro samostatného a spolehlivého člověka. Předpokladem je mít vhodný počítač na práci a internet. Samozřejmě pracujeme jako tým, takže se počítá s intenzivní komunikací přes Skype. Fungujeme jako jedna kancelář.

Náplň práce: kompletní zpracování objednávek (objednání zboží ve výrobě, úprava objednávky, zadání dopravy, ...), komunikace se zákazníkem (e-mailem a telefonicky), zákaznícká linka (pracovní dny od 9:00 do 16:00), reklamační oddělení, poradna pro zákazníky, případná správa produktů.

V první řadě je pracovní čas navázán na funkční zákaznickou linku v pracovní dny od 9-té do 16-té hodiny. (Na telefonu je možné střídání s kolegou obden nebo dle dohody,  vždy se však jedná o celé dny.)  Práce máme hodně, takže se nudit nebudeš. Jednáme vstřícně. Pokud si práci zorganizuješ efektivně, dá se domluvit na individuálních pracovních hodinách, vyjma toho času, kdy seš na zákaznícké lince.

Možností je živnost. Dohoda o provedení práce nám nebude stačit.

Vhodné i například pro aktivní maminku na mateřské dovolené nebo lidi se zdravotním omezením, kteří nemohou docházet do práce!

Všechno, co tady není napsáno, Ti rádi zodpovíme. Napiš nám na info(a)dreamlux.cz!

Další volné pracovní pozice:

SKLADNÍK / MANIPULANT Jesenice - Osnice, okres Praha - západ

SPRÁVA PRODUKTŮ - administrativní pracovnice / pracovník - práce z domova / homeoffice

Doručení do 3 dnů
u produktů z našeho vlastního skladu
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u vybraných produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie