Klinmam Home


Značka Klinmam Home vám poskytne jedinečnou možnost volby dle vašich preferencí a ojedinělé pohodlí do ložnice v podobě přikrývek, polštářů a chráničů. Nabízí různé materiály ve spojení s kvalitními výplněmi, které vás zahřejou, ale nepřehřejou. Prošívání pomocí jednojehlových nebo vícejehlových strojů potěší váš zrak, ale především udrží výplň lůžkovin rovnoměrně na místě.


Lůžkoviny Klinmam Home jsou součástí zdravého životního stylu pro všechny věkové kategorie, dokáží uspokojit potřeby a splnit přání každého zákazníka. Jsou vyrobeny z vysoce jakostních přírodních a syntetických materiálů s  důrazem na kvalitu použitých surovin,  dlouhou životnost a co nejjednodušší údržbu.

Velký důraz je kladen na zdravotní nezávadnost a antimikrobiální charakter použitých materiálů. Z toho důvodu jsou veškeré materiály certifikovány a splňují přísná kritéria zdravotní nezávadnosti certifikátu Ökotex Standard 100 I. kategorie. Tento certifikát potvrzuje, že veškeré použité materiály jsou ekologicky čisté a zdravotně nezávadné také pro děti do 3 let.

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie