U množství produktů DOPRAVA ZDARMA. DOPRAVA ZDARMA automaticky při nákupu nad 7 000 Kč. Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.
TERMÍNY DODÁNÍ atypických rozměrů a zakázkové výroby matrací, postelových roštů a postelí se prodlužují o vánoční svátky a dovolené, t.j. o cca týden až dva podle výrobce.

Klinmam


Český výrobce lůžkovin, firma Klinmam, Vám poskytne jedinečnou možnost volby dle vašich preferencí a ojedinělé pohodlí do vaší ložnice. Nabízí různé materiály ve spojení s kvalitními výplněmi, které vás zahřejou, ale nepřehřejou. Prošívání pomocí jednojehlových nebo vícejehlových strojů potěší váš zrak, ale především udrží výplň lůžkovin rovnoměrně na místě.

Řada Wellness je vylepšenou řadou lůžkovin, ve které si můžete zvolit požadovaný rozměr a třídu hřejivosti, naleznete zde dvojité i vyvařovací lůžkoviny, nebo i přikrývku pro dva. Na vaši objednávku vám ušije výrobce to, co si vyberete.


Výrobky luxusní produktové řady Klinmam WELLNESS představují zdravý, příjemný, spokojený a posilující spánek a odpočinek pro každého. Jsou součástí zdravého životního stylu pro všechny věkové kategorie, dokáží uspokojit potřeby a splnit přání každého zákazníka. Jsou vyrobeny z vysoce jakostních přírodních a syntetických materiálů s  důrazem na kvalitu použitých surovin a materiálů, dlouhou životnost a co nejjednodušší údržbu.

Velký důraz je kladen na zdravotní nezávadnost a antimikrobiální charakter použitých materiálů. Z toho důvodu jsou veškeré materiály certifikovány a splňují tak přísná kritéria zdravotní nezávadnosti certifikátu Ökotex Standard 100 I. kategorie. Tento certifikát potvrzuje, že veškeré použité materiály jsou ekologicky čisté a zdravotně nezávadné také pro děti do 3 let.

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
15 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie