Curem


Matrace Curem... tak zní špičková technologie ve spojení s těmi nejkvalitnějšími materiály, tak zní to největší pohodlí, které může být korunou i vaší ložnice. Excluzivní matrace Curem se vyrábějí na vaši zakázku.
Materiály pocházející výhradně z EU jsou nejvyšší jakosti a nenajdete je v žádných jiných matracích.


Každá matrace Curem je zvlášť kontorlována pracovníky výstupní kontroly.
V mechanických zátěžových testech jsou podrobeny 200 000 mechanickým cyklům. Hodnotí se nejen míra proležení, ale i změkčení a deformace v různých směrech. Naměřené hodnoty se pohybují u matrací Curem mezi 99 až 100 %.

Paměťové matrace Curem pomáhají v předcházení pohybové či svalové bolesti. Vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Jsou podrobeny důkladnému testování a posuzování klinické kvality. Testují se pomocí přístroje ErgoCheck, t.j. citlivou měřící podložkou na různých typech postav a váhových kategoriích. Výstupy měření se vyhodnocují počítačovým programem za přítomnosti technologa a konstruktéra a posléze se konzultují s lékaři a rehabilitačními pracovníky. Zhodnocuje se veškerý tlak i protitlak na styku matracových pěn a lidského těla.

Chráněný materiál značky Curem Curemfoam™ Visco 85, Curemfoam™ Visco 50 jsou speciální líné pěny vysoké objemové hustoty. Poskytují skvělou podporu páteře a v každém bodě reagují podle míry záteže. To znamená, že jedna matrace reaguje na celé škále přispůsobivosti. Paměťová pěna Curemfoam™ je prodyšná, má skvělou bodovou elasticitu, dlouhou životnost a pevnost.

Při modelu C 7000 XD se setkáte se super odolnou a super prodyšnou pěnou XDURA XD o hustotě 58 kg/m3. Poskytuje nezničitelný komfort a termoregulaci.

Díky kvalitám použitých materiálů Curemfoam™ je možné matraci pro dvojlůžko vyrobit z jedného kusu pěn až do rozměru 200x200 cm, bez lepených spojů. Oba partneři si přijdou na své i na stejné matraci díky ideální odezvě materiálů. Matrace Curem lze i kombinovat ve stejných výškach, aby byli oba partneři spokojeni; akční ceny se v tom případě rozdělí a sečtou.

Na matrace Curem se vztahuje regresivní záruka 10 let: 0 - 6 let plná záruka, nad 6 let je krácena každým rokem o 20 %.

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie