Ahorn


Firma Ahorn, český výrobce kvalitních lamelových roštů, postelí, matrací a polštářů.
Nabízí široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V sortimentu najdete rošty, postele a matrace nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení a funkcí. Ročně vyrobí cca 180 000 ks roštů. Vše se jedná o vlastní výrobu s cílem nabídnout zákazníkovi komplexní, spolehlivé a rychlé řešení, které je zárukou kvalitního spánku.


český výrobekNábytek - česká kvalitaFirma AHORN CZ, s.r.o funguje od roku 1995. Svou výrobu započala v garáži montáží roštů. O tři roky později firma změnila své působiště a dodnes působí ve Vlkoši u Kyjova. Firma je vůbec první společností v České republice, která začala vyrábět lamelové rošty. Svou výrobu rozšířila později o vlastní výrobu matrací, polštářů a postelí. Společnost je dnes největším výrobcem lamelových roštů na tuzemském trhu, která působí nejen doma v České republice, ale také zejména v zemích střední Evropy.

Kvalita je prvořadou vlastností všech jejich výrobků. Materiál na výrobu roštů pečlivě volí a výrobky jsou pravidelně testovány. Mají potřebné certifikáty zdravotní nezávadnosti a rovněž tak i pro svou mechanickou zátěž. Hotové produkty prochází pravidelným testováním a kontrolami pro zajištění vysokého standardu.

Z certifikátů jsou to např. značky Česká kvalita - Nábytek, které zaručují spotřebiteli, že zakoupený nábytek či konkrétní firma, prošly náročným hodnocením a testy kvality.

Rošty s pružnými lamelami poskytují potřebnou oporu matraci, s kterou tvoří zaručený celek k dobrému spánku. V oblasti většího zatížení se poddají, kdežto tam, kde je zatížení menší zase podepírají. Navyše poskytují matraci provětrání, které je důležité pro mikroklima a hygienu Vašeho lůžka.

          

  


Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie