U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

► DODÁNÍ PŘED VÁNOCEMI u zboží, které není skladem a je ho nutné na zakázku vyrobit, není možné. POUZE U SKLADOVÝCH POLOŽEK!

Postele pro seniory

Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara!

Do kategorie postelí pro seniory jsme pro vás zařadili postele se zvýšenou ložní plochou. Zvýšený okraj postele se postará o pohodlné uléhaní a vstávaní, co ocení skutečně každý bez rozdílu věku.

Díky kombinaci s polohovacími rošty proměníte lůžko na neobyčejnou postel. Ulevte svému tělu během nemoci, při rýmě a nachlazení.  Možnost  zvednutí nožní části pomůže unaveným  nohám  a zlepší se krevní oběh.  Tak neváhejte a vyberte si z nabídky svou postel a skombinujte ji s ručně  polohovacími  nebo motorovými rošty.

Nakonec vyberte matraci z nabídky určenou pro seniory, ku příkladu antidekubitní matraci s Cube care profilací, a dopřejte sobě nebo svým nejbližším pohodlný odpočinek.

h

Cena


Zadanou kombinaci vlastností nesplňuje žádný produkt. Zrušte některý filtr a zvolte jinou kombinaci. ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY