U množství produktů DOPRAVA ZDARMA. DOPRAVA ZDARMA automaticky při nákupu nad 7 000 Kč. Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.
TERMÍNY DODÁNÍ atypických rozměrů a zakázkové výroby matrací, postelových roštů a postelí se prodlužují o vánoční svátky a dovolené, t.j. o cca týden až dva podle výrobce.

Tropico


Česká výroba značky Tropico zahrnuje matrace, polštáře a další doplňky do ložnice. Jejím cílem je kvalitní spánek zákazníků, všechny materiály jsou proto zdravotně nezávadné. Nejmodernějšími technologiemi se vyrábí v Čechách v Roztokách u Jilemnice široká škála matrací a polštářů, z kterých si vybere každý spotřebitel podle svých potřeb.


Výroba využívá svou vlastní laboratoř k testování výrobků. Ve výrobě se využívají špičkové materiály z Německa a Švýcarska. Z vlastních invencí povstala i jedinečná řada z těch nejkvalitnějších pěn na výrobu matrací: Spirit Superior.

Společnost funguje od roku 2000. O několik let později se stala součastí Hilding Anders ČR, a.s. Společnost Hilding Anders International patří k popředním výrobcům postelí a matrací v Evropě a rovněž mezi certifikované výrobce zdravotnických prostředků.

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
15 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie