IRON-ART


Česká firma IRON-ART je největším výrobcem kovaného nábytku a kovaných bytových doplňků v České republice. Kovaný nábytek vyráběný firmou IRON-ART je vhodný také pro zařizování hotelů a restaurací.

Na trhu působí od roku 1996. Kolekce kovaného nábytku se stále pravidelně obměňuje a doplňuje o nové designy. Výrobky jsou pro svou originalitu chráněny průmyslovým vzorem u Úřadu průmyslového vlastnictví.


Kovaný (kovový) nábytek IRON-ART je symbolem vysoké kvality a originálního designu. Bohatá nabídka zaujme každého milovníka stylového nábytku, zejména kovaných postelí, židlí či stolů. Na své si přijdou i ti, kteří preferují odolný kovaný zahradní nábytek a bytové doplňky.

Firma IRON - ART, s.r.o. je největším výrobcem kovaného nábytku a doplňků v České republice a na trhu působí již přes 26 let. Vysoký podíl ruční práce, použití masivního železa a dřeva dodává kovaným výrobkům neopakovatelný vzhled, který je vysoce ceněn jak koncovými zákazníky, tak majiteli hotelů a restaurací.

Firma svoje výrobky vyváží i do Francie, Belgie a jiných zahraničních zemí, kde jsou žádané  pro svoji estetickou hodnotu, trvanlivost a kvalitu. Každičký spoj je dokonale uzavřen a obroušen, vysoce kvalitní práškové lakování vás taky jistě nezklame. Kombinace kovu a dřeva zaujme na první pohled. Nábytek ladně doplní interiér o svoje křivky a jemné odstíny a přidá jednoznačně na originalitě vaší ložnice, kuchyně, dětského pokoje a kterékoli části obydlí, pro kterou se rozhodnete.

Pro svou houževnatost a neopakovatelný zjev najdete v naší nabídce celý sortiment produktů firmy IRON - ART:

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie