► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč!

► DOPRAVA ZDARMA při platbě předem pro značky Tropico a Ahorn! Víc o dopravě tu.

Víc o termínech dodání.

Materasso


Vaše pohodlí a účelnost je prvořadým cílem slovenské firmy Materasso s dlouhoročními zkušenostmi. Založena v roku 1995 se ve svých začátcích zaměřila na výrobu zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek a polštářů.

Později se výroba rozšířila o postele, rámové i kontinentální, lamelové rošty a další doplňky z molitanu, jako jsou sedací vaky, hračky atd. Z výrobní haly v samotném srdci Oravy z Oravského Veselého ročne distribuují více jak 300 000 matrací a 70 000 roštů ročně.

Většina matrací je zapsáná Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako zdravotní pomůcka.

Celý proces vývoje až po výrobu a distribuci je podřízen kvalitnímu výstupu a to i s důrazem na konečné estetické zpracování všech výrobků. Do nejmenšího detailu vše směruje k 100 % využitelnosti a nosnou částí veškeré tvorby je v konečném důsledku spokojenost zákazníka.

V úvahu přichází nejen složení a konstrukce výrobku z dílny konstruktérů, ale i dizajnéři, kterí vychází vstříc představám a očekáváním spotřebitele.

Firma Materasso Slovakia, s. r. o. je držitelem mnohých certifikátů a ocenění. Svou produkcí pokrývá nejen trh na Slovensku a v České republice, ale i v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Rakousku, Německu, Švícarsku, Holandsku, Fínsku, Dánsku, ve Veľkej Británii, Chorvatsku, Taliansku, vyváží své produkty i na Ukrajinu, Litvu, do Ruska, JAR a Panamy.

Matrace jsou testovány a přechází skouškami

Materiály pro své matrace čerpají z Čech, Rakouska, Německa, Talianska a Slovenska. Všechny jsou testovány jak z hygienicko-toxikologického hlediska (v Ústavu preventivní a klinické medicíny v Bratislavě), tak z hlediska chemického obsahu formaldehydu, lehkých kovů a pH vodného výluhu v zkušebním laboratoriu VÚTCH - CHEMITEX v Žiline. I u pružinových matrací jsou důsledně testovány mechanické vlastnosti.