Materasso


Vaše pohodlí a účelnost je prvořadým cílem slovenské firmy Materasso s dlouhoročními zkušenostmi. Založena roku 1995 se ve svých začátcích zaměřila na výrobu zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek a polštářů.
Matrace přímo ze srdce Oravy, výrobní prostory v obci Oravské Veselé, produkují více než 300 000 matrací a přes 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variacích.


Později se výroba rozšířila o postele, rámové i kontinentální, lamelové rošty a další doplňky z molitanu, jako jsou sedací vaky, hračky atd.

Většina matrací je zapsáná Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako zdravotní pomůcka.

Celý proces vývoje až po výrobu a distribuci je podřízen kvalitnímu výstupu a to i s důrazem na konečné estetické zpracování všech výrobků. Do nejmenšího detailu vše směřuje k 100 % využitelnosti a nosnou částí veškeré tvorby je v konečném důsledku spokojenost zákazníka.

V úvahu přichází nejen složení a konstrukce výrobku z dílny konstruktérů, ale i dizajnéři, kteří vychází vstříc představám a očekáváním spotřebitele.

Firma Materasso Slovakia, s. r. o. je držitelem mnohých certifikátů a ocenění. Svou produkcí pokrývá nejen trh na Slovensku a v České republice, ale i v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Rakousku, Německu, Švícarsku, Holandsku, Finsku, Dánsku, ve Velké Británii, Chorvatsku, Taliansku, vyváží své produkty i na Ukrajinu, Litvu, do Ruska, JAR a Panamy.

Matrace jsou testovány a přechází zkouškami

Materiály pro své matrace čerpají z Čech, Rakouska, Německa, Talianska a Slovenska. Všechny jsou testovány jak z hygienicko-toxikologického hlediska (v Ústavu preventivní a klinické medicíny v Bratislavě), tak z hlediska chemického obsahu formaldehydu, lehkých kovů a pH vodného výluhu v zkušebním laboratoriu VÚTCH - CHEMITEX v Žiline. I u pružinových matrací jsou důsledně testovány mechanické vlastnosti.

                         

Doručení do 3 dnů
u produktů z našeho vlastního skladu
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u vybraných produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie