► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč! / DOPRAVA ZDARMA při platbě předem u vybraných produktů! Víc o dopravě.
► Ke každé objednávce z matrací Tropico, Slumberland anebo Curem sada 2 ks roušek Silver Antibacterial.

1. Doprava

Dopravu u jakéhokoliv produktu z řady DreamLux, Tropico, Curem a Slumberland můžete při platbě předem využít ZDARMA.

Doručení zboží je zabezpečené zdarma i při nákupu nad 7 000 Kč!

Cena přepravy je jinak stanovena podle druhu zboží a podle ceníku přepravce na 130 nebo 350 Kč.

Doprava je zabezpečena prostřednictvím přepravních společností. Nejčastěji se jedná o přepravní společnost Toptrans (rozměrné zásilky jako matrace a rošty) nebo GLS (zásilky menších rozměrů). Tento způsob dopravy je vhodný na přepravu všech typů zásilek a je zabezpečena spolehlivost dodání.

Před převzetím zásilky doporučujeme zboží a obal zkontrolovat. Při poškozeném obalu, či dokonce obsahu zásilky, je potřebné sepsat s dopravcem škodní protokol!

Je to služba poskytována třetí stranou, platí tedy podmínky přepravce. Přesnou hodinu doručení nevíme. V případě potřeby je však vždy možné se dohodnout na vhodném termínu přímo s dopravcem.

Jakmile je zboží připraveno k expedici, objednáváme dopravu. O tomto kroku Vám dáme vědět automaticky generovaným mailem na emailovou adresu, kterou jste zadali v objednávce. Kdyby něco, neváhejte nás kontaktovat, zásilka je však po předání zboží přepravci v jeho a Vaší režii.

V případě, že nebude možné doručit zboží plánovaným způsobem, o změně přepravy Vám dáme taky vědět.

Vzhledem k tomu, že máme v nabídce různé druhy tovaru s různou dobou dodání, může Vám být tovar doručen ve více než jedné zásilce, poštovné hradíte ale jenom jednou.

Osobní vyzvednutí

Ceny platí jako při doručení na adresu, tedy 130 nebo 350 Kč podle dopravce. Je to dáno tím, že přepravce si určuje stejnou cenu i za doručení na svojí pobočku.

Tento typ doručení si můžete zvolit v košíku v druhém kroku, pokud je pro dané zboží možný. 

2. Platba

Platbu je možné provést těmito způsoby:

Na dobírku: 30 Kč

Zboží kupující uhradí při dodání smluvním přepravcem na uvedenou adresu. 

Převodem na účet: 0 Kč

Zboží uhradí kupující předem převodem na bankovní účet prodejce na základě zálohové faktury s údaji potřebnými pro provedení platby. Tento způsob platby není zpoplatněn. Všechny údaje k platbě naleznete v přiložené zálohové faktuře v emailu pro potvrzení přijetí objednávky. Po ukončení objednávky můžete využít i automaticky generovaný QR kód k zjednodušení platby.

Ten můžete uskutečnit i pomocí QR kódu, který se zobrazí po dokončení objednávky a naleznete ho i v zálohové faktuře. Nemusíte nic vyplňovat, stačí ho naskenovat pomocí aplikace vaší banky a platbu odeslat.

Pro platbu předem je číslo účtu prodejce 107-2520720297/0100.

Nezapomeňte uvést k platbě variabilní symbol (uveden v zálohové faktuře).

Platba kartou přes platební bránu: 0 €

Máte možnosť zaplatit i pomocí platební karty, co vám nabízí možnosť okamžité platby za zboží a služby, anebo můžete využít rychlý bankový převod přes rozhraní vaší banky, kde nemusíte zadávat údaje z objednávky a vše je již pro platbu připraveno, stačí ji odsouhlasit. Máte možnost využít i ďalší platební metody, které poskytuje platební brána GoPay.