► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč!

► DOPRAVA ZDARMA při platbě předem pro značky Tropico a Ahorn! Víc o dopravě tu.

Víc o termínech dodání.

1. Doprava

Doručení zboží je zabezpečené ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč.

Dopravu u matrací, roštů a doplňků značek Tropico a pro matrace a rošty značky Ahorn můžete při platbě předem využít zdarma.

► Cena přepravy je jinak stanovena na 130 (pro malé zásilky) nebo 350 Kč (pro rozměrné zásilky).

Doprava je zabezpečena prostřednictvím přepravních společností. Nejčastěji se jedná o přepravní společnost Toptrans (rozměrné zásilky jako matrace a rošty, postele, ...) nebo GLS (zásilky menších rozměrů).

Je to služba poskytována třetí stranou, platí tedy podmínky přepravce. Přesnou hodinu doručení nevíme. V případě potřeby je však vždy možné se dohodnout na vhodném termínu doručení přímo s dopravcem.

Před převzetím zásilky doporučujeme zboží a obal zkontrolovat. Při poškozeném obalu, či dokonce obsahu zásilky, je potřebné sepsat s dopravcem škodní protokol!

Jakmile je zboží připraveno k expedici, objednáváme dopravu. O tomto kroku Vám dáme vědět automaticky generovaným emailem na emailovou adresu, kterou jste zadali v objednávce. Kdyby něco, neváhejte nás kontaktovat, zásilka je však po předání zboží přepravci v jeho a vaší režii.

Vzhledem k tomu, že máme v nabídce různé druhy tovaru s různou dobou dodání, může Vám být tovar doručen ve více než jedné zásilce, poštovné hradíte ale jenom jednou.

► Osobní vyzvednutí

Ceny platí jako při doručení na adresu, tedy 130 nebo 350 Kč podle dopravce. Je to dáno tím, že přepravce si určuje stejnou cenu i za doručení na svojí pobočku.

Tento typ doručení si můžete zvolit v košíku v druhém kroku, pokud je pro dané zboží možný. 

2. Platba

Platbu je možné provést těmito způsoby:

► Na dobírku: 30 Kč

Zboží kupující uhradí při dodání smluvním přepravcem na uvedenou adresu. 

► Převodem na účet: 0 Kč

Zboží uhradí kupující předem převodem na bankovní účet prodejce na základě zálohové faktury s údaji potřebnými pro provedení platby. Tento způsob platby není zpoplatněn. Všechny údaje k platbě naleznete v přiložené zálohové faktuře v emailu pro potvrzení přijetí objednávky. Po ukončení objednávky můžete využít i automaticky generovaný QR kód k zjednodušení platby.

Ten můžete uskutečnit i pomocí QR kódu, který se zobrazí po dokončení objednávky a naleznete ho i v zálohové faktuře. Nemusíte nic vyplňovat, stačí ho naskenovat pomocí aplikace vaší banky a platbu potvrdit.

Pro platbu předem je číslo účtu prodejce 107-2520720297/0100 (Komerční banka).

Nezapomeňte uvést k platbě variabilní symbol (uveden v zálohové faktuře).

► Platba kartou a rychlý bankovní převod přes platební bránu: 0 €

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

VISA_VISA Electron_MaterCard_Maestro_DinersClubInternacional_JCB

Okamžitý bankovní převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Česká spořitelna_ČSOB_KB_RaiffeisenBank_UniCredit Bank_mBank_Fio banka

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

           ComGate Payments, a.s.
           Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
           E-mail: platby-podpora@comgate.cz
           Tel:  +420 228 224 267