Kontinentální postele Tropico Continental Comfort

Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara!

Spojení tradice, kvality, krásného designu a funkčnosti – to jsou postele Tropico. Vyrábíme je ručně v České republice na míru vašemu vkusu.

Postele Tropico jsou krásné, mají čisté linie, funkční design se smyslem pro detail a neuvěřitelné možnosti přizpůsobení vzhledu posouvají výběr postele pro uměleckou tvorbu. Není interiér, do kterého by se postele TROPICO nehodily. Vyberte si typ základny, dále design čela a typ nožiček podle vašich představ.

Oblékněte postel do kterékoli z široké palety designových látek s vysokou odolností.

Jen krása nestačí, důležitá je také funkčnost a kvalita zpracování. A to přesně splňují postele TROPICO. Začíná to dokonalým balením, které umožňuje snadnou přepravu. Pokračuje velmi jednoduchou a rychlou montáží, která neubírá naprosto nic na pevnosti, kvalitě a stabilitě konstrukce. Končí skvěle vyrobenou postelí, která uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Ať už si vyberete kteroukoli z postelí Tropico, s úložnými prostory nebo bez nich, vždy se můžete spolehnout na jejich praktické využití a snadnou údržbu.

Spojení tradice značky, desítek let zkušeností českých mistrů čalounického řemesla a členství v Cechu čalouníků a truhlářů je zárukou, že vám bude postel Tropico sloužit dlouhá léta k plné spokojenosti. Postele vyrábíme ručně v České republice, což jim propůjčuje – kromě výjimečné kvality a širokých možností si postel vyladit podle svého vkusu – také duši, kterou moderní strojní průmysl nedokáže nahradit.

Možnost atypických rozměrů v délce i šířce.

V kombinaci s vhodnou matrací, roštem, hřejivým polštářem, přikrývkou a luxusním ložním prádlem budete mít zajištěn maximální komfort pro spaní i relaxaci.

Zobrazit více

Produktů na stránku

Cena

od do

Dostupnost a doprava

Poznámka pro výběr matrace: při použití rozdílných materiálu pro ložné plochy oboustranných matrací jsou tyto materiály uvedeny přes "+".


Poznámka pro výběr matrace: toto jsou vrstvy matrace pod ložní plochou (prostředek matrace).


Poznámka k výběru matrace: orientační zařazení matrací do čtyř skupin (měkčí - střední - tvrdší - nejtvrdší). V detailu najdete přesnější označení podle výrobce.


Poznámka k výběru matrace: až na výjimky mají všechny matrace potah snímatelný, který může a nemusí být dělitelný na dvě samostatné části.Pro laťkové rošty jsou vhodnější vyšší matrace, pro lamelové rošty i ty nižší (lamely a matrace tu pruží spolu).


Doporučená maximální nosnost znamená zatížení, při kterém se vlastnosti výrobku projevují optimálně.Orientační zařazení některých našich produktů.

Vyfiltrujte si jen to, co hledáte!

Úložný prostor (otoman) - k posteli Tropico Contintental

Úložný prostor (otoman) - k posteli Tropico Contintental 43 x 100 cm
Úložný prostor - Otman je praktický úložný prostor s vyklápěním z čelní strany.

do 40 prac. dní
 

9 260 Kč

Prohlédnout

TROPICO CONTINENTAL - kontinentální postel

TROPICO CONTINENTAL - kontinentální postel 80 x 200 cm
Opravdová kontinentální postel pro spánek bez kompromisů. Postel nemá úložný prostor – vše, od základny až po vrchní matraci, je podřízeno zdravému spánku.

do 2 týdnů
 

10 250 Kč

Prohlédnout

TROPICO BOX CLASSIC - čalouněná postel

TROPICO BOX CLASSIC - čalouněná postel 80 x 200 cm
Jednoduchá čalouněná postel, která se hodí do každého interiéru. Díky užším bočnicím není náročná na místo. Ideální například pro studentské pokoje.

do 2 týdnů
 

20 620 Kč

Prohlédnout

TROPICO BOX VARIANT - čalouněná postel

TROPICO BOX VARIANT - čalouněná postel 80 x 200 cm
Čalouněná pevná základna typu „box“ s odvětranými úložnými prostory, kterou můžete doplnit roštem a matrací zcela dle vašeho výběru. Výška matrací potom určí finální výšku ložné plochy.

do 2 týdnů
 

11 180 Kč

Prohlédnout

TROPICO DEMONT CLASSIC - čalouněná postel

TROPICO DEMONT CLASSIC - čalouněná postel 80 x 200 cm
Jednoduchá čalouněná postel, která se hodí do každého interiéru. Díky užším bočnicím není náročná na místo. Ideální například pro studentské pokoje.

do 2 týdnů
 

7 060 Kč

Prohlédnout

TROPICO DEMONT DOUBLE - masivní čalouněná postel

TROPICO DEMONT DOUBLE  - masivní čalouněná postel 80 x 200 cm
Masivní čalouněná postel s širšími bočnicemi a pro maximální stabilitu a možností výběru nožiček dle Vašeho interiéru. Postel stojí na 15 cm nožičkách a nabízí tak velkorysý prostor pro odvětrání a úklid.

do 2 týdnů
 

7 300 Kč

Prohlédnout

TROPICO DEMONT DECOR - postel s bočnicemi

TROPICO DEMONT DECOR  - postel s bočnicemi 80 x 200 cm
Postel s bočnicemi z masivního laminátu pro ty, kteří dávají přednost jednoduchému designu v dekoru dřeva.

do 2 týdnů
 

10 590 Kč

Prohlédnout
Doručení do 3 dnů
u produktů z našeho vlastního skladu
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u vybraných produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie