BMB


BMB je ryze česká nábytkářská firma s dlouholetou tradicí. Její vznik se datuje k roku 1897. Sortiment, který zde naleznete, tvoří kvalitní ložnicový nábytek z masivu nebo lamina s osobitým designem. BMB firma disponuje technologií, jenž umožňuje tvarově opracovávat masivní dílce s výslednou  povrchovou úpravou s vysokým leskem. Pojďte se seznámit s jejich nabídkou!


Česká firma BMB nabízí široký sortiment ložnicového nábytku od designových postelí s doplňky až po komody a praktické skříně.

Většinu postelí nabízí v materiálech imitace masivního dřeva a přírodního masivního dřeva. Hledáte kvalitní dřevěné jednolůžko nebo dvoulůžko z lamina nebo masivu? Pak jste na správné adrese. Postel můžete doplnit o úložný prostor nebo zásuvky vysouvanými zboku postele.

Pokud bojujete o každý centimetr čtvereční, máme pro vás řešení v podobě rozkládacích postelí. Přes den využijete na sezení na pohovce a v noci se promění v pohodlné lůžko ke spánku. Ideálni pro malé byty, menší ložnice nebo na chalupu.

Doplňte svou postel o nábytek ve stejném materiálovém provedení. Zařiďte si svou ložnici v stejném designu. Pevná konstrukce a kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost nábytku.

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie