nanoSPACE


Česká rodinná firma působící na trhu od roku 2012 vám nabízí ty nejkvalitnejší produkty vyrobeny za použití nanotechnologie. Protiroztočové a antialergické přikrývky, polštáře a povlečení nanoSPACE jsou vhodné pro alergiky, astmatiky, a pro ty, kdo touží po kvalitě. Zakládající člen Asociace nanotechnologického průmyslu ČR má svůj vlastní vývojový tím, kterého cílem jsou biodegradabilní materiály, které pomáhají lidem a mají pozitivní ekologický dopad na přírodu. Firma nanoSPACE tvoří součást edukačního projektu Česko je nano. 


Firma nanoSPACE si zakládá na kvalitě a na ekologii své výroby. Lokální dílny a lokální dodavatelé v jižních Čechách a na Kladensku a bezodpadové zpracování nanovlákenné membrány jsou základem celé výroby. Rovněž bavlna, kterou je potřeba dovážet, musí být eticky vyrobená bio bavlna vypěstovaná co nejblíže České republice. Obalové materiály jsou znovu použitelné, často bez lepení, jenom skládané.

Jako jeden ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu v ČR garantuje kvalitu prodávaných výrobků a pravdivost informací uvedených v popiscích jednotlivých produktů. Všechno nanotechnologické zboží je řádně certifikováno a vyrobeno v ČR.

Nanovlákenná tkanina, která je základem každého produktu, sestává z tenoučkých nanovláken, které mají velikost několik desítek nanometrů. Nanotkanina je upředená tak, že zachycuje alergeny a roztoče a brání jim v množení. Malý škůdci nemají šanci projít tkaninou a usazovat se v ní. Materiál je však stále 100 % prodyšný. Bez použití chemie se tak můžete spolehnout na minimalizaci nočního pokašlávání, chronické rýmy, ucpaného nosu či zánětů dutin.

Společnost nanoSPACE® využila výhod a přínosů nanotechnologií a stala se prvním výrobcem protiroztočových povlaků, přikrývek a polštářů s nanotkaninou na světě. Svou technologii stále vylepšuje a své prvenství dosáhla i ve výrobě protiroztočového povlečení a příkrývek z z Nanobavlny®.

V naši nabídce od firmy nanoSPACE najdete protiroztočový povlak na matraci, prostěradlo nanoSPACE, protiroztočové přikrývky a polštáře, protiroztočové povlečení na přikrývku i polštář, protiroztočové prostěradlo, povlečení z Nanobavlny®, která spojila nanotechnologii s bavlněným saténem, vám umožní se chránit během spánku před alergeny a udržovat své lůžko čisté bez nežádoucích nocležníků.

Své přikrývky a polštáře ochráníte i pomocí ochranných povlaků nanoSPACE s nanovlákennou membránou, která zabraňuje pronikání roztočů do lůžkovin a nedovolí se jim množit. Máte možnost si zakoupit i výhodné sety přikrývek a polštářů nebo dětské povlečení pro alergiky z Nanobavlny®.

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie