PerDormire


Kvalita a pohodlí vás v tomto případě zavede až do Itálie. Rodinná firma, která se rozrůstala po řadu let, dnes vyrábí vysoce kvalitní matrace, které dodává vakuově balené. Polštáře z paměťové pěny mají certifikáty zdravotnických pomůcek, tak i některé matrace. Najdete je uspořádány v speciální řadě.


Firma PerDormire má v našem e-shopu svoje oprávněné místo. Nejen pro svoji dlouholetou historii, ale i kvůli skutečnosti, že své výrobky samostatně vyvíjí a to například i pomocí testování Ergo-Check, při kterém se monitoruje rozložení lidského těla na povrchu matrace. Všechen materiál a práce je domácí italská výroba ve vlastních výrobních halách.

Společnost PerDormire započala svoji výrobu již roku 1971 v Itálii, jako rodinná firma výrobou zhruba 40-ti matrací denně. V současné době pokrývá rozloha výrobní plochy víc jak 20 000 metrů čtverečních. Zahrnuje jednak výzkum materiálového zpracování, konstrukčního řešení výrobků, samotnou výrobu, ale i konečné testování produktů. V konečné fázi vývoje produktu se pomocí mikročidel rozmístěných po celém povrchu matrace zkoumá rozložení váhy lidského těla na matraci (tzv. Ergo-Check).

Velkým plusem je i důraz kladen na ekologii: všechny matrace jsou vyrobené z ekologických materiálů. Dále jsou to i například materiály vyrobené na báze sójy (např. polštář Soya). Tak se i výrobky pro zdravý spánek mění na bio v souladu s přírodou.

Překvapí vás i využití esenciálních olejů z rostlinných semen (například polštář s vůní levandule). Nápady nechybí a aromaterapii máte tam, kde byste ji ani nehledali.

Firma vlastní vícero certifikátů, které ověřují nejen kvalitu a odolnost, ale i nezávadnost. Výrobky Perdormire neobsahují, ani neprodukují zdraví škodlivé látky. Další výrobky jsou certifikované jako zdravotnické pomůcky. 

Svoje produkty si sami i balí pomocí vakuové metody, takže se ulehčuje a šetří přeprava.

V našem e-shopu Dreamlux.cz najdete pod hlavičkou PerDormire hlavně kvalitní matrace, polštáře z paměťové pěny, polštáře s použitím gelu, rošty a další doplňky pro plnohodnotné využití Vaší matrace či odpočinek. 

Neváhejte tedy vstoupit a vybírat.

                                                                               

           

Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie