U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

► DODÁNÍ PŘED VÁNOCEMI u zboží, které není skladem a je ho nutné na zakázku vyrobit, není možné. POUZE U SKLADOVÝCH POLOŽEK!

Postele s čalouněním

Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara!

Patříte k těm, kteří se zamilovali do čalouněných postelí?

Podívejte se na naši nabídku krásných celočalouněných postelí Materasso.

Nebo se vám líbí pouze vysoké čalouněné čelo? I pro vás máme hviezdu ku příkladu  postel Adriana Star od spoločnosti BMB, která rozzáří každou ložnici.

Pokud ste milovníkem přírodních materiálů, jistě vás osloví masivní postele od společností Texpol a BMB, které jsou vyrobeny jako kombinace kvalitního masivu a elegantního čalouněného čela.

zobrazit více

Patříte k těm, které uchvátil vzhled čalouněných postelí? A co tak pohodlná celočalouněná kontinetální postel? Nakombinujte si postel snů podle svých představ, vyberte si svou barvu a vzor potahu, dejte najevo svůj styl!  

Každá čalouněná postel z naší nabídky představuje dychberoucí designový kousek, který se stane ozdobou každé ložnice. Stačí si jen vyfiltrovat nabídku podle svých představ!

Cena


Zadanou kombinaci vlastností nesplňuje žádný produkt. Zrušte některý filtr a zvolte jinou kombinaci. ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY