► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč! / DOPRAVA ZDARMA při platbě předem u vybraných produktů! Víc o dopravě.
► Ke každé objednávce z matrací Tropico, Slumberland anebo Curem sada 2 ks roušek Silver Antibacterial.

stále fungujeme!

Uzdravení, harmonie a spolupatřičnostJsme rádi, že jste navštívili naše stránky i v dnešních nelehkých dnech. Jsme tu stále pro vás a náš obchod vyřizuje nepřetržitě vaše objednávky i za dnešních okolností.

Naši dodavatelé jsou převážně českého a slovenského původu a jejich provoz byl omezen jen v nejnutnější míře se zachováním veškeré výroby. Na své nové matrace, polštáře, postele a další doplňky se můžete spolehnout tedy i teď. Svou zásilku obdržíte v termínech uvedených na našem webu.

Produkty Tempur uvedené jako skladem, jsou stále dostupné. Ty na objednávku se budou dodávat podle aktuální situace.

Skladové zásoby Perdormire produktů máme pro vás stále připravené. U tohoto jako našeho jediného zahraničního výrobce, který pochází z Talianska, došlo v dnešních dnech k omezení výroby, momentálně došlo ke zpoždění dodávek položek vyráběných na objednávku.

Platba u přepravních společností, které doručují zboží z našich stránek, je možná už i hotovostní platba. Kromě platby předem můžete tedy platit i v hotovosti při převzetí zásilky.

Jsme tu stále pro vás na naší infolince +420 731 529 257 nebo emailu info@dreamlux.cz, vaše dotazy a připomínky jsou vítány!

O případných změnách vás budeme informovat.

DĚKUJEME ZA VAŠI STÁLOU PŘÍZEŇ!