U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

Rozkládací postel TANDEM PLUS - postel a sedačka v jednom

Rozkládací postel TANDEM plus v moderním designu nabízí možnost využít prostor na maximum. Vybrat si můžete zpracování v masivním buku, dubu či v imitaci dřeva (lamino).

Je skvělou volbou zejména do menších bytů, kde je potřeba využít každý metr a přitom zachovat elegantní a vzdušný vzhled interiéru.

zobrazit více

TANDEM plus umožňuje získat po rozložení spací plochu 170 x 200 cm.

Součástí postele TANDEM plus je rozkládací rošt, který zajistí zdravé, pohodlné a vzdušné ležení. Verze Fieberglass – tyto lamely jsou ze speciálního materiálu (skelné vlákno), které mají vynikající pružné vlastnosti (je nezlomitelná).

TANDEM plus je postel vhodná na každodenní rozkládání, která zajistí svým uživatelům příjemné ležení, pohodlné sezení, dostatek úložného prostoru a jedinečné lenošení. Vhodným způsobem doplní interiér ložnice i dětského nebo studentského pokoje.

Cena


Zadanou kombinaci vlastností nesplňuje žádný produkt. Zrušte některý filtr a zvolte jinou kombinaci. ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY