U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.


Záruka 10 let na matraci? Chci vědet víc!

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat


Prodloužená záruka
Výrobci produktů z naší nabídky patří k světovým lídrům a průkopníkům v oblasti zdravého spánku. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti vývoje a výroby matrací jsou si natolik jisti kvalitou svých výrobků, že poskytují zákazníkům dodatečnou - prodlouženou záruku na jádro matrace až 10 let.
 
V případě prodloužené záruky se u některých výrobků uplatňuje tzv. poměrná záruka. I zde platí standardní plná záruka na dva roky na celý výrobek, po dvou letech se vztahuje záruka pouze na jádro matrace a cena výrobku se po těchto dvou nebo více letech vzhledem k opotřebení používáním snižuje. Přesné informace vždy uvádí výrobce k poskytované záruce na letácích při svém výrobku. Například: 0 - 6 let platí plná záruka na jádro matrace, nad 6 let se záruka krátí v každém roce o 20 % ceny výrobku.
 
V jednom i druhém případě se jedná o nadstandardní záruku, bez dodatečných poplatků.
Co k tomu potřebuji?
V první řadě je třeba si uschovat doklad o koupi matrace - to znamená uschovat si fakturu, kterou jste obdrželi emailem. Doklad obsahuje všechny potřebné údaje ze strany prodávajícího o datu prodeje výrobku, jeho ceně, množství atd. Tento doklad je nutný v případě komunikace s naším obchodem v případě jakýchkoliv dotazů nebo v případě reklamace v zákonem stanovené záruční lhůtě.
Dále je třeba uschovat všechny letáky a označení zakoupeného výrobku s tzv. sériovým číslem, které vám byly doručeny s produktem. Toto číslo bude nutné ve většině případů uvést přímo při aktivaci prodloužené záruky.
Každý výrobce volí, který svůj produkt nabídne s prodlouženou zárukou, a také to, jak tuto záruku využít. Pokud máte zájem o prodloužení záruční doby na váš zakoupený produkt, stačí se jednoduše řídit pokyny výrobce.
Jak aktivovat záruku
Jelikož se mohou pokyny k aktivaci prodloužené záruky u jednolivé výrobců trochu lišit, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled aktivace, abyste o tuto nadstandardní výhodu nepřišli:
Na vybrané produkty Ahorn dává i tento výrobce prodlouženou záruku až 5 let. Ani zde nejsou zapotřebí další povinnosti ze strany zákazníka. Stačí jen uschovat doklad o koupi.
Doporučení
Abyste předešli případným nedorozuměním, vždy si prostudujte návod k použití výrobku, správny způsob zacházení a podmínky záruky. V případě, že jste zakoupili produkt s prodlouženou zárukou a je třeba u výrobce záruku aktivovat, udělejte to co nejdříve.Nejnovější články v kategorii: Co by vás mohlo zajímat

Co je to kontinentální a boxspring postel?

Co je to kontinentální a boxspring postel?

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat

Spojení luxusního provedení a komfortního ležení. To jsou boxspring neboli kontinentální postele.

Číst více
Jakou velikost postele zvolit?

Jakou velikost postele zvolit?

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat

Jaký rozměr postele zvolit, aby se vám spalo co nejlépe? Klasický rozměr postele 90 x 200 cm nemusí někomu dostačovat. Naopak někdo uvítá rozkládací postel.

Číst více

Orgánové hodiny a biorytmy určují čas aktivity i relaxace

Orgánové hodiny a biorytmy určují čas aktivity i relaxace

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat

Jak fungují naše jednotlivé orgány podle hodin? Orgánové hodiny nám ukazují, kdy jsou které orgány aktivní a kdy naopak odpočívají. Sledujte biorytmus svého těla.

Číst více