U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.
Zakázková výroba postelí a roštů s dodáním do Vánoc již není možná. Termíny dodání atypických rozměrů a zakázkové výroby se prodlužují o vánoční svátky a dovolené, t.j. o cca týden až dva podle výrobce.
► Dodání do Vánoc platí pouze pro skladové položky a matrace Tropico, Materasso, Texpol a Ahorn!


Záruka 10 let na matraci? Chci vědet víc!

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat


Prodloužená záruka
Výrobci produktů z naší nabídky patří k světovým lídrům a průkopníkům v oblasti zdravého spánku. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti vývoje a výroby matrací jsou si natolik jisti kvalitou svých výrobků, že poskytují zákazníkům dodatečnou - prodlouženou záruku na jádro matrace až 10 let.
 
V případě prodloužené záruky se u některých výrobků uplatňuje tzv. poměrná záruka. I zde platí standardní plná záruka na dva roky na celý výrobek, po dvou letech se vztahuje záruka pouze na jádro matrace a cena výrobku se po těchto dvou nebo více letech vzhledem k opotřebení používáním snižuje. Přesné informace vždy uvádí výrobce k poskytované záruce na letácích při svém výrobku. Například: 0 - 6 let platí plná záruka na jádro matrace, nad 6 let se záruka krátí v každém roce o 20 % ceny výrobku.
 
V jednom i druhém případě se jedná o nadstandardní záruku, bez dodatečných poplatků.
Co k tomu potřebuji?
V první řadě je třeba si uschovat doklad o koupi matrace - to znamená uschovat si fakturu, kterou jste obdrželi emailem. Doklad obsahuje všechny potřebné údaje ze strany prodávajícího o datu prodeje výrobku, jeho ceně, množství atd. Tento doklad je nutný v případě komunikace s naším obchodem v případě jakýchkoliv dotazů nebo v případě reklamace v zákonem stanovené záruční lhůtě.
Dále je třeba uschovat všechny letáky a označení zakoupeného výrobku s tzv. sériovým číslem, které vám byly doručeny s produktem. Toto číslo bude nutné ve většině případů uvést přímo při aktivaci prodloužené záruky.
Každý výrobce volí, který svůj produkt nabídne s prodlouženou zárukou, a také to, jak tuto záruku využít. Pokud máte zájem o prodloužení záruční doby na váš zakoupený produkt, stačí se jednoduše řídit pokyny výrobce.
Jak aktivovat záruku
Jelikož se mohou pokyny k aktivaci prodloužené záruky u jednolivé výrobců trochu lišit, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled aktivace, abyste o tuto nadstandardní výhodu nepřišli:
Na vybrané produkty Ahorn dává i tento výrobce prodlouženou záruku až 5 let. Ani zde nejsou zapotřebí další povinnosti ze strany zákazníka. Stačí jen uschovat doklad o koupi.
Doporučení
Abyste předešli případným nedorozuměním, vždy si prostudujte návod k použití výrobku, správny způsob zacházení a podmínky záruky. V případě, že jste zakoupili produkt s prodlouženou zárukou a je třeba u výrobce záruku aktivovat, udělejte to co nejdříve.Nejnovější články v kategorii: Co by vás mohlo zajímat

Tvrdá matrace není vhodná pro každého

Tvrdá matrace není vhodná pro každého

Kategorie: Výběr matrace

Kvalitní spánek je zárukou úspěšného dne. Co vše spánek ovlivňuje a co můžete udělat, abyste ve spánku skutečně načerpali potřebné množství sil?
Číst více
Jak se zbavit bolesti zad v noci a ráno?

Jak se zbavit bolesti zad v noci a ráno?

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat

Trápí vás v noci bolesti zad? Probouzíte se ráno s bolestí v kříži? Vyzkoušejte spaní na zádech s polštářem pod koleny a anatomickým polštářem pod hlavou.
Číst více

Tipy, jak útulně zařídit malou ložnici

Tipy, jak útulně zařídit malou ložnici

Kategorie: Co by vás mohlo zajímat

Jaké barvy a jaký nábytek zvolit do malé ložnice, tak aby byla pořád útulná? Postel s úložným prostorem nebo rozkládací postel je do malé ložnice to pravé.

Číst více
Doručení do 3 dnů
u produktů skladem
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u většiny produktů
14 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie