► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč!

► DOPRAVA ZDARMA při platbě předem pro značky Tropico a Ahorn! Víc o dopravě tu.

Víc o termínech dodání.

Besky


Firma Besky, dříve Batex - beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a lůžkoviny, už 20 let zpracovává ovčí vlnu a s její pomocí poskytuje neodolatelné teplo ve svých přikrývkách a lůžkovinách. K ovčí vlně ze svého rodného kraje, kterou vykupují od místních chovatelů, přistupuje citlivě a tak využívá její ušlechtilé vlastnosti v plné míře. Zachovávají tak v podobě svých pokrývek a polštářů i v dnešní době tradici.

Používají 100 % čistou přírodní mykanou ovčí vlnu, která vyhovuje podmínkám zdravotní nezávadnosti, a to na základě zkoušek Textilního zkušebního ústavu v Brně, také vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do věku 3 let a požadavkům Metodického doporučení Státního zdravotního ústavu.

Pokud si zvolíte výrobky z ovčí vlny od Besky, volíte poctivou ruční výrobu, místní zdroje a kvalitní přírodní materiály. Lůžkoviny jsou vhodné k celoročnímu použití, jsou ideální pro děti, alergiky i astmatiky. A navíc: skvěle se v nich cítíte!