Matrace HELIA 18 - pro postel Duovita

ilustrační obrázek možnosti potahu


Matrace HELIA 18 - pro postel Duovita

vlastnosti

tuhost doporučená
nosnost
celková
výška
záruka
tvrdší 120 kg 18 cm 2 roky

materiál

materiál ložní plochy materiál jádra
PUR RE

Popis

Matrace s výškou 18 cm pro rozkládací postel Duovita si lze vybrat z různych potahů, barevných variant a tuhosti. Vyberte si z naši ponuky tu, která se barevně hodí do vašeho interiéru a k vašemu stylu!

 • Matrace HELIA 18 je tužší matrace z PUR a RE pěny. 
 • Je tvořena sedákem - rovná matrace a opěrákem - půlená matrace.
 • Po rozložení matrace poskytuje kvalitní plochu ke spaní o rozměru 150 x 200 cm (pro postel 80 x 200 cm) nebo 170 x 200 cm (pro postel 90 x 200 cm).
 • Tuhost matrace: H4 - tuhá (na stupnici H1 - H5)
 • Čalounění: Matrace si můžete nechat očalounit podle svých představ, tak aby dotvářely Váš interiér. Můžete si zvolit matracový potah, čalouněný anebo kombinovaný (jiné pro stranu na ležení a jiné pro stranu na sezení)!
 • Nosnost 120 Kg
 • Výška 18 cm
 • Záruka 2 roky
 • Varianty potahu:
  • Matracovina - potah StressFree. Stressfree je po celém obvodu opatřen zipem, pro snadné praní (na 60 °C) lze potah rozdělit na 2 části. Separační návlek mezi jádrem a potahovou látkou zabraňuje přetáčení potahu. Potah StressFree je dostupný pouze v jedné barevné variantě, a to jako bílá matracovina!
    
  • Potahová látka - potah Bombay. Při této variantě potahu si můžete vybrat z bohaté nabídky různych barevných variant, aby se postel barevně hodila do Vašeho interiéru! Potah je snímatelný  a pratelný. Jedná se o 100% polyester s gramáží 350g/m2, podlepena rounem 80g/m2. Potah je odolný proti oděru (oděruvzdornost: 100 000 otáček), také prošel testem nehořlavosti (BS5852 Part 1). Látka je opatřena nešpinivou úpravou, co zaručuje snadnou údržbu. 
    
  • Kombinace matracoviny a potahu Bombay - potah Bombay + StressFree. Jedná se o kombinovaný potah se stranou pro spaní i sezení. Potah matrace pro spaní je bílá matracovina, barvu potahu Bombay pro sezení si můžete vybrat z bohaté nabídky různych barevných variant, aby se sedačka počas dne barevně hodila do vašeho interiéru! Strana matrace s potahem Bombay je opatřena nešpinivou úpravou, co zaručuje snadnou údržbu, zároveň je velice odolná proti oděru (oděruvzdornost: 100 000 otáček).
    

Nevyhovuje vám zvolená varianta výrobku? Podívejte se, jaké jsou možnosti u výrobku Matrace HELIA 18 - pro postel Duovita a třeba si vyberete jinou. Stačí si rozkliknout další přes tlačítko "Zobrazit všechny varianty".
Ahorn

Výrobce: Ahorn

Řada: Postel Duovita


Tužší matrace s výškou 18 cm pro rozkládací postel DUOVITA. Vyberte si matraci podle své představy! Lze si vybrat z různych materiálů a barevných variant!

Matrace DIA 16 - pro postel Duovita

ilustrační obrázek možnosti potahu
Oboustranná matrace s výškou 16 cm pro rozkládací postel DUOVITA. Vyberte si matraci podle své představy! Lze si vybrat z různych materiálů a barevných variant!

spolu s postelí
 

12 500 Kč

Prohlédnout

Polštář DUOVITA

Polštář DUOVITA
Dolňte si svou rozkládací postel Duovita o dekorační polštářek!

spolu s postelí
 

790 Kč

Prohlédnout

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt

Doručení do 3 dnů
u produktů z našeho vlastního skladu
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u vybraných produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie