U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

Podhlavník velký - ortopedický klín 80 cm

Podhlavník velký - ortopedický klín 80 cm

Podhlavník velký - ortopedický klín 80 cm

vlastnosti

materiál snímatelný
potah
výška
jádra
studená pěna ano 20 cm

Popis

Podhlavník klínového tvaru - doplněk pro Vaše pohodlí a zdraví. Oceníte při čtení v posteli a sledování televize. Můžete použít nejen v posteli, ale i na vaší pohovce.

Díky klínové konstrukci udržuje tělo v poloze, jenž usnadňuje dýchání – oceníte např. při nachlazení. Při denním ležení usnadňuje vstávání z postele zejména starším a hůře pohyblivým jedincům.

Využijí také ti, kteří mají rádi „vysoko pod hlavou“. Snímatelný a pratelný potah (60 stupňů Celsia), výrobek je tak vhodný pro alergiky. Jádro z odolné a pružné pěny Flexifoam®.

Rozměr 80 x 50 x 20 cm.

Tropico

Výrobce: Tropico


Praktický doplněk pro relaxaci a odpočinek.

Litujeme, ale tento produkt nelze zakoupit.


Jindřich Matouš

Dobrý den, klín je z 20cm na50 cm a čtverec 80cm na 80cm. Jestli to dobře chápu?


logo-dreamlux-small

Dobrý den, pane Matouši,

podhlavník velký - ortopedický klín 80 cm má rozměr: šířka 80, hloubka 50, výška na vyvýšené straně je 20 cm (a zvažuje se cca k 1 cm). Je to tedy obdélníková základna a zboku trojúhelník.

S přáním hezkého dne, I. Bačová | DreamLux


Zeptejte se


George Husek

  • Perfektní produkt
  • Ne úplně positivní komunikace s dodavatelem.

Výrobek je bez chyby škoda, že Dream Lux ještě nenabízí potahy na tyto podhlavníky. Objednal jsem dva podhlavníky. Přišel jeden. Když jsem se ohradil, že jsem platil za dva, bylo mi řečeno asi takovým způsobem jako, že jsem mentálně pomalejší, když nevím, že se musí nejdříve vyrobit. O čtrnáct dní později přišel i ten druhý.

Vážený pane Huseku,

zřejmě došlo k nedorozumění. Bylo Vám totiž sděleno, že ten jeden, co přišel dříve, byl na skladě vyroben a ten druhý je teprve objednaný u výrobce a bude odeslán později. Omylem Vám ten první byl odeslán samostatně. Za nesrovnalosti se omlouváme.

Hezký den přeje: tím DreamLux


Markét

Naprosto nevyhovující. Spodní strana není zkosena tak, aby byl vytvořen plynulý přechod na podložku (nejde tzv. "do ztracena") - je tam schod! Tlačí do zad. Pokud si pod "pružnou pěnou" představíte měkké ležení, budete zklamáni přílišnou tvrdostí výrobku.


Ohodnoťte tento produkt