Proutěné postýlky pro miminka

Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara! Matrace s polštářem zadara!

Originální proutěné dětské postýlky (Mojžíšové košíky) značky MY SWEET BABY znamenají nejvyšší kvalitu, pěkný design, bezpečné používání a pohodlí pro maminku a dítě v prvních měsících života. Tento jedinečný výrobek má jako jediný certifikát TUV, který zaručuje, že je vyroben podle nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti.

Proutěné dětské postýlky MY SWEET BABY jsou zdravé výrobky, které jsou ručně vyráběné, z ekologického proutí, přírodního dřeva, z atestované 100 % bavlněné látky a hypoalergenní netkané textilie. K dispozici jsou přírodní barvy a lakované verze koše a podvozku/stojanu a mnoho barevných variant podšívky. Jistě vyberete ten ten pravý pro vaše miminko.

Tyto proutěné postýlky mají patentově chráněné vzory výrobků a řešení usnadňující jejich každodenní používání – protože víme, jak cenná je každá chvíle strávená s vaším miminkem. Na každý výrobek se vztahuje plná záruka 2 roky.

Produktů na stránku

Cena

od do

Dostupnost a doprava


Zadanou kombinaci vlastností nesplňuje žádný produkt. Zrušte některý filtr a zvolte jinou kombinaci. ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY

Doručení do 3 dnů
u produktů z našeho vlastního skladu
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u vybraných produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie