► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč! / DOPRAVA ZDARMA při platbě předem u vybraných produktů! Víc o dopravě.
Sledujte, prosím, dobu dodání u produktů! Produkty, které nejsou skladem, se vyrábí na objednávku a výrobu nelze urychlit.

TRIOFLEX HN - přizpůsobivý postelový rošt s polohováním 80 x 200 cmvlastnosti

doporučená
nosnost
celková
výška
Typ roštu Počet lamel
130 kg 8 cm polohovatelný 42

Popis

Polohovací lamelový rošt TRIOFLEX HN má nejvyšší počet úzkých lamel. Ty jsou rozděleny do 7 anatomických zón, které podporují ideální rozložení váhy těla na matraci.

42 lamel s metalickou folií je uložených v kvalitních kyvně-pružných kaučukových pouzdrech ve 2 tuhostech. Lamelové pouzdra jsou umístěné nad bočnicí, co zajišťuje dvojité pružení lamel i pouzder po celé délce lamely, nejen ve středové části.

Konstrukce roštu zabezpečuje vysokou odolnost proti místnímu jednorázovému zatížení. Ruční polohování hlavy a nohou se realizuje pomocí textilních úchtů. Speciální kování, které necvaká, umožňuje tiché polohování. Pevná středová část zaručuje pohodlí při sezení.

Ramenní kolébka a měkčí pouzdra v ramenní oblasti zajišťují správnou oporu páteři při poloze na boku. Ve střední části roštu je umístěných 12 výztuh pro individuální nastavení tuhosti pro oporu zad.

Přídavná lišta na krajích roštu zabraňuje deformaci okrajů matrace. Foliování lamel zapezpečuje zase méně prachu, který se snadno stírá, do roštu neproniká vlhkost, nevytváří se tak prostředí pro výskyt bakterií a plísní.

Možnost i atypických rozměrů, pro atypický rozměr nás kontaktujte, prosím, zde.

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a o 5 cm kratší než je uvedený rozměr. Jedná se o běžný technologický postup, aby se rošt vešel do rámu jakékoli postele. Pro postel 90 x 200 cm tedy volte rozměr roštu také 90 x 200 cm. Rošt o této velikosti bude mít rozměry 89 x 195 cm.

Vhodný pro pěnové a latexové matrace.

Výška roštu: 8 cm

Záruka: 5 let

Ahorn

Výrobce: Ahorn


Nejpřizpůsobivější lamelový rošt s ručním polohováním v zádové části a nohou. S 42 lamelami a ramenní kolébkou.

80 x 200 cm

na objednávku, expedujeme do 2 týdnů

5 840 Kč

TRIOFLEX HN - přizpůsobivý postelový rošt s polohováním – další varianty

DUOSTAR HN- lamelový postelový rošt s manuálním polohováním

Lamelový ručně polohovatelný rošt s možností nastavení tuhosti v bederní části.

3 380 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

PORTOFLEX HN - pružný lamelový rošt s polohováním

Lamelový rošt s ručním polohováním a lamelami uloženými nad bočnicí pro ještě větší pružnost. Nastavení tuhosti v bederní oblasti, v oblasti ramen změkčené lamely.

4 470 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

LUSSOFLEX HN - polohovatelný rošt s ramenní kolébkou

Pružný ručně polohovatelný lamelový rošt s foliovanými lamelami, ramenní kolébkou a možností individuálního přizpůsobení tuhosti v bederní oblasti.

5 380 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt