U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

AEGIS - matracový chránič s antialergickou úpravou 100 x 200 cm

AEGIS - matracový chránič s antialergickou úpravou 100 x 200 cm


AEGIS - matracový chránič s antialergickou úpravou 100 x 200 cm

vlastnosti

typ
potahu
s antimikrobiální úpravou

Popis

Matracový chránič určený k uložení přímo na matraci. Slouží k její ochraně před znečištěním a výrazně prodlužuje její životnost. V rozích jsou všité gumové pásky, které zaručují přichycení chrániče na matraci a jeho dokonalé přilnutí. Ochrana před roztoči, houbami a plísněmi - aktivní hygiena.

Praní odolná úprava AEGIS aktivně brání zvyšování populace roztočů narušováním jejich potravinového řetězce, má antibakteriální složení, které přispívá ke snižování faktorů způsobujících astma. Úprava je praní odolná a zaručuje dlouhotrvající svěžest, je dermatologicky testována a je bezpečná pro člověka a životní prostředí.

Materiál výplně přináší výborné termo-izolační vlastnosti. Baleno v dárkových taškách. Materiály splňují přísné normy certifikace ÖKO TEX STANDARD 100.

Materiálové složení:
- povrchová tkanina: 50 % polyester / 50 % bavlna s úpravou AEGIS
- náplň chrániče: 100% polyesterové rouno.

ÚDRŽBA (naše doporučení k užívání a ošetřování výrobků): teplota praní maximálně 60 stupňů Celsia, teplota sušení – sušit při nižší teplotě v sušičce, maximálně do 120°C, postupným zvyšováním teploty, výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlor, výrobek se nesmí žehlit.


Nevyhovuje vám zvolená varianta výrobku? Podívejte se, jaké jsou možnosti u výrobku AEGIS - matracový chránič s antialergickou úpravou a třeba si vyberete jinou. Stačí si rozkliknout další přes tlačítko "Zobrazit všechny varianty".
Tropico

Výrobce: Tropico


Matracový chránič s praní odolnou úpravou proti roztočům, houbám a plísním. Praní na 60 °C. V rozích gumové pásky k uchycení na matraci.

100 x 200 cm

na objednávku, odesíláme do 15 pracovních dnů

745 Kč

Tento produkt si již zakoupilo 102 zákazníků.

AEGIS - matracový chránič s antialergickou úpravou – další varianty

MEDICAL - matracový chránič - praní na 95 °C

MEDICAL - matracový chránič - praní na 95 °C 100 x 200 cm
Zabraňuje znečištění matrace a prodlužuje její životnost. Praní na 95 °C. Obsahuje všitou klimatizační vrstvu z polyesterových vláken. K matraci se upevní pomocí 4 ks gumových pásků našitých v rozích.

670 Kč

do 15 pracovních dnů

Prohlédnout

MEDICAL MIKRO - matracový chránič - praní na 60 °C

MEDICAL MIKRO - matracový chránič - praní na 60 °C 100 x 200 cm
Zabraňuje znečištění matrace a prodlužuje její životnost. Praní na 60 °C.

450 Kč

do 15 pracovních dnů

Prohlédnout

Zeptejte se


Petr

  • Zpracování.
  • Ochrana matrace.

Zatím vše OK, věřím, že i po vyprání se nezmění rozměr a tvar.


Ohodnoťte tento produkt