U množství produktů DOPRAVA ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA i při nákupu nad 7 000 Kč! Víc o dopravě a možnostech platby najdete zde.

GUARD AIR HYBRID 24 - ortopedická matrace + polštář jako dárek! 80 x 195 cm

50%
 • Dárek zdarma
GUARD AIR HYBRID 24 - ortopedická matrace + polštář jako dárek! 80 x 195 cm


GUARD AIR HYBRID 24 - ortopedická matrace + polštář jako dárek! 80 x 195 cm

vlastnosti

tuhost doporučená
nosnost
snímatelný
potah
celková
výška
záruka Profilace Účel
měkčí + tvrdší 150 kg ano, dělitelný 24 cm 7 let 5 zón pohybové problémy

materiál

materiál ložní plochy materiál jádra materiál potahu
studená pěna studená pěna s paměťovou pěnou + antibakteriální + odvětrávací systém + Tencel

Popis

Vysoká ortopedická matrace, nabízející pohodlí pro různé tělesné proporce. To je matrace AIR HYBRID 24. S luxusním potahem dvojdílné konstrukce, s ventilační 3D mřížkou a s paměťovou pěnou v potahu.

Vysoká pružnost zajistí snadné vstávání a změnu polohy těla pro nerušený spánek. Výraznější rozdíl v tuhosti stran pak minimalizuje riziko špatného výběru matrace. Ortopedické zóny podpírají tělo a uvolňují unavené svalstvo. Naše volba pro usnadnění vstávání a změnu poloh pro nerušený spánek. Ke každé matraci vám navíc přiložíme polštář jako dárek (Antibacterial GEL (60 x 40 x 9 cm) nebo Talisman GELTOUCH (55 x 35 x 8 cm) - podle aktuálních skladových zásob).

 • Jádro matrace:
  • Hybridní pěna (strana soft) - Výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a paměťové pěny (přizpůsobivost) v jedné vrstvě. Elastická vrstva zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení.
  • Hybridní pěna HY Blue. Tužší varianta hybridní pěny. Střední vrstva dodává matraci přirozenou tuhost. Je spojená s měkčí stranou pomocí technologie Spine Protector - 5 zónový hřebenový zámek bez použití lepidel. Vysoký objem cca 40 kg/m3.
  • Citlivé výztuhy v oblasti pánve a ramen. Ramenní zóny upravují tuhost, Což oceníte Zejména při spánku na boku. V oblasti pánve je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelní kloubům.
  • Tužší strana z pěny Flexifoam - za studena tvářená polyuretanova pěna, vyráběna pod kontrolovaným tlakem pro stabilní kvalitu a výdrž. Její předností je vzdušnost, pružnost a lehkost. Má podobné vlastnosti jako studená pěna.
 • Funkční potah Medical Concept Visco-Clima s dvojdílnou konstrukcí obsahuje přírodní vlákny Tencel® Lyocell®
  • 1/2 potahu s paměťovou pěnou (pratelná na 30 °C). Ležením na paměťové straně potahu znásobíte pohodlí, kopírování těla, odlhečení kloubů a relaxaci. Tento materiál je vyroben s ohleduplností k přírodě, svým zložením zosobňuje zdraví ve Vaší ložnici, navíc  má antialergické vlastnosti.
  • 1/2 potahu s dutými vlákny (pratelná na 60 °C). Ležením na klimatizační straně potahu znásobíte vzdušnost a tepelnou izolaci lůžka.
  • Odolné šití OverLock. Ventilační mřížka s funkcí Thermo Control zvýšeného proudění vzduchu a eliminace vlhkosti.  
    
 • Matrace je oboustranná  s rozdílnými stranami tuhosti: měkčí + tvrdší (4+5 / 7+8 z 10). Výslednou tuhost doladíte stranou potahu, na které budete ležet:
  • Tužší strana: Paměťová strana potahu - střední tuhost 7 z 10 nebo Klimatizační strana potahu - vyšší střední tuhost 8 z 10
  • Poddajnější strana: Paměťová strana potahu měkká 4 z 10 nebo Klimatizační strana potahu nižší střední tuhost 5 z 10
 • Výška matrace cca 24 cm
 • Doporučená nosnost do 150 kg
 • Vhodné uložení na: lamelové rošty (pevné i polohovatelné). Možno uložit i na laťový rošt a případně i na pevnou desku.
 • Testováno: 150 000x

 • Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků.

Nevyhovuje vám zvolená varianta výrobku? Podívejte se, jaké jsou možnosti u výrobku GUARD AIR HYBRID 24 - ortopedická matrace + polštář jako dárek! a třeba si vyberete jinou. Stačí si rozkliknout další přes tlačítko "Zobrazit všechny varianty".
Tropico

Výrobce: Tropico


Měkčí paměťová strana a tužší strana z pružné studené pěny. Ortopedická zónová konstrukce. Špičkový antibakteriální a protiroztočový pratelný potah s přírodními vlákny.

80 x 195 cm

na objednávku, odesíláme do 3 týdnů

13 310 Kč

26 620 Kč

Tento produkt si již zakoupilo 9 zákazníků.

Matrace GUARD AIR HYBRID

GUARD AIR HYBRID 24 - ortopedická matrace + polštář jako dárek! – další varianty

SUPER FOX VISCO Wellness 24 cm - matrace s línou pěnou

50%
SUPER FOX VISCO Wellness 24 cm - matrace s línou pěnou 80 x 195 cm
Česká rodinná matrace s línou bio pěnou, nezávadné lepení vrstev. Možnost volby profilace ložné plochy. Odvětrávací systém dvou-dílného potahu s dutým vláknem zajišťuje termoregulaci, spánek bez přehřívání a pocení.

9 889 Kč

do 3 týdnů

19 778 Kč

Prohlédnout

BIOGREEN stretch T3 - středně tuhá matrace z Oxygen pěny

28%
BIOGREEN stretch T3 - středně tuhá matrace z Oxygen pěny 80 x 195 cm
Matrace střední tuhosti s výbornou prodyšností díky novince ve světě pěn - Oxygen. S potahem fungucícim na stejném principu jako lidská pokožka.

9 990 Kč

do 10 pracovních dnů

13 790 Kč

Prohlédnout

LUXURY - luxusní vysoká matrace s potahem Aloe Vera Silver

LUXURY - luxusní vysoká matrace
Luxusní 25 cm vysoká matrace pro všechny váhové kategorie. Přírodní latex, paměťová pěna a Xdura jsou materiály nejvyšší kvality.

12 584 Kč

do 15 pracovních dnů

Prohlédnout

SPIRIT SUPERIOR CLOUD 25 cm - sametová měkčí matrace s GelTouch pěnou

50%
Spirit Superior Cloud
Spaní jako na obláčku vám zaručí tato 25 cm vysoká, prvotřídní matrace. Dobrá volba pro spáče, kteří se více potí. Možnost volby výšky 25 cm nebo 30 cm.

18 689 Kč

do 10 - 15 prac.dnů

37 378 Kč

Prohlédnout

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt