Volné pracovní pozice

Pracovní pozice již obsazeny!

Text do kontaktu:

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Náš e-shop provozujeme již od roku 2016. Postupně rozšiřujeme naši nabídku o nové kvalitní dodavatele. Neustále se nám obohacuje sortiment. Roste zájem o nákup na internetu. Tím vším vzrůstají i nároky na náš pracovní tým, který se v prvopočátcích skládal pouze ze dvou osob.

Aby naši zákazníci byli spokojeni a byl jim poskytnut kvalitní servis, neustále doplňujeme naši pracovní skupinu o nové kolegy. V našem teamu máme přátelskou atmosféru s dobrými vztahy. Momentálně máme tyto otevřené pracovní pozice: skladník, správa produktů, správa objednávek / obsluha zákaznícké linky.

-------------------------------------------------------------------------

Náš e-shop provozujeme od roku 2016. Postupně rozšiřujeme naši nabídku o nové kvalitní dodvatele. Neustále se nám obohacuje sortiment. Roste zájem o nákup na internetu. Tím vším vzrůstají i nároky na náš pracovní tým, který se v prvopočátcích skládal ze dvou osob.

Aby naši zákazníci byli spokojeni a byl jim poskytnut kvalitní servis, neustále doplňujeme naši pracovní skupinu o nové kolegy. V našem kolektivu panuje přátelská atmosféra s dobrými vztahy. Momentálně máme tyto otevřené pracovní pozice:

Těšíme se na Tebe!

Doručení do 3 dnů
u produktů z našeho vlastního skladu
Produkty na míru
velký výběr atypických rozměrů
Doprava zdarma
u vybraných produktů
23 kvalitních značek
Česká republika, Slovenská republika, Německo, Itálie