► DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 7 000 Kč! / DOPRAVA ZDARMA při platbě předem u vybraných produktů! Víc o dopravě.
Sledujte, prosím, dobu dodání u produktů! Produkty, které nejsou skladem, se vyrábí na objednávku a výrobu nelze urychlit.

VARION HN - polohovací segmentový postelový rošt 90 x 210 cm


Ahorn

Výrobce: Ahorn


Segmentový postelový rošt, který se přizbůsobí každé postavě, s možností ručního polohování hlavy a nohou. Individuální nastavení pružnosti lehací plochy v oblasti ramen a beder.

90 x 210 cm

na objednávku, expedujeme do 2 týdnů

12 374 Kč

vlastnosti

doporučená
nosnost
celková
výška
záruka Typ roštu
130 kg 10 cm 5 let polohovatelný

Popis

Lehací plochu postelového roštu VARION HN tvoří výkyvné talíře, které podepírají tělo v každém bodu zvlášť, rovnoměrně reagují na zátěž a přizpůsobí se jakýmkoliv tělesným proporcím. Segmenty se pohybují ve všech směrech, rovnoměrně pruží na kraji i uprostřed lůžka.

Individuální regulace tuhosti talířů v ramenní a bederní oblasti vám umožňuje využít 2 stupně tuhosti. Tuhost si můžete v těchto oblastech kdykoliv upravit pomocí vstavaného systému.

Přídavná lišta na okrajích roštu rovnoměrně podpírá matraci i na okrajích při nohách a v horní části matrace. Zamezuje deformaci okrajů matrace a prodlužuje její životnost.

Dřevěný rám roštu je opatřen fólií: do roštu neproniká vlhkost, nevytváří se prostředí pro výskyt bakterií a plísní.

Při segmentovém roštu Varion HN máte možnost ručního polohování hlavy a nohou pomocí textilních úchytů. Zádovou část je možné polohovat až do sedu. Zvednutí nožní části přispívá k uvolnění unavených nohou a zlepšuje krevní oběh.

S polohovacím segmentovým roštem Varion HN máte možnost pohodlně číst, sledovat TV, uleví se vám při rýmě a nachlazení, možnost polohování usnadňuje i dýchání.

Pevná středová část zase zvyšuje pohodlí při sezení.

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a o 5 cm kratší než je uvedený rozměr. Jedná se o běžný technologický postup, aby se rošt vešel do rámu jakékoli postele. Pro postel 90 x 200 cm tedy volte rozměr roštu také 90 x 200 cm. Rošt o této velikosti bude mít rozměry 89 x 195 cm.

Segmentový postelový rošt Varion HN je vhodný pro pěnové a latexové matrace, kterým zaručuje dokonalé větrání. Při napolohovaném roštu není vhodné si sedat na zvednuté kraje matrace u nohou a hlavy!

Výška: 10 cm

Max. nosnost: 130 kg

Záruka: 5 let

VARION MOTOR EXTRA - motorový polohovací segmentový rošt

Segmentový postelový rošt s motorovým polohováním se přizbůsobí každé postavě a vyhoví v každé situaci. Individuální nastavení pružnosti lehací plochy v oblasti ramen a beder.

29 120 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

VARION MOTOR EXTRA bezšňůrový - polohovací rošt do postele

Segmentový postelový rošt s motorovým polohováním na dálkové ovládání se přizbůsobí každé postavě a vyhoví v každé situaci. Individuální nastavení pružnosti lehací plochy v oblasti ramen a beder.

32 330 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

PORTOFLEX HN MEGA - postelový rošt s nosností až do 150 kg

Rošt se zvýšenou nosností a s ručním polohováním hlavy a nohou. Nastavení tuhosti v bederní oblasti, v oblasti ramen změkčené lamely.

5 670 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

PORTOFLEX HN - pružný lamelový rošt s polohováním

Lamelový rošt s ručním polohováním a lamelami uloženými nad bočnicí pro ještě větší pružnost. Nastavení tuhosti v bederní oblasti, v oblasti ramen změkčené lamely.

4 470 Kč

do 2 týdnů

Prohlédnout

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt